• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Jak to jest z zadaniami z zakładki GRY

    Witam, musze opisać denerwujący problem jakim jest nieotrzymywanie KD za wykonywanie zadań z gier. Grałem w mnóstwo gier i w każdej wykonywałem wszystko zgodnie z opisem: rejestracja przez strone Gamehag, tworzenie nicku takiego jaki się ma na gamehag, podkreślam że w każdą z gier grałem pierwszy raz i rejestrowałem się pierwszy raz, a jednak tylko W LoAIII i big bang empire zostało mi to zaakceptowane, a za każdym innym razem np w Lords Mobile czy Vikings czy castle clash zostałem wręcz z tych punktów ograbiony, bo rejestracja i pobranie gry przebiegło przez strone a zawsze screeny zostawały odrzucone nie dlatego że nie zostały wykonane prawidłowo, tylko dlatego że niby nie rejestrowałem się przez strone, pisanie do supportu nic nie pomaga, bo piszą jak zwykle że oni za to nie odpowiadają i tym podobne nieprawidłowości, to kto za tą weryfikacje odpowiada? Czy jest jakiś mod który mi to wyjaśni, bo gram i gram robie co trzeba, a punktów nie ma, choć wszystko zostało wykonane jak należy, ktoś może to jakoś wyjaśnić? Wiele osób tez na pewno tak ma a jak już w 5 grze z kolei to się zdarza to idzie się porządnie wkurzyć

    29 listopada 2018 00:09 491
    0

    Nie mam pojecia jak Ci pomoc. Moze musiss wyslac im ss

    29 listopada 2018 02:03 491
    0

    Wysyłane było nie raz i nie dwa, właśnie o to chodzi, że w grach wymagających weryfikacji screenem prawie zawsze bo nie mówie że zawsze tak wychodzi

    29 listopada 2018 22:33 491
    0

    Dzięki spróbuje, choć mimo iż mam adblocka jest on ciągle wyłączony na gamehagu

    30 listopada 2018 23:44 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się