• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Oficjalne pożegnanie z gamehagiem

    Od dawna nie korzystam już z gamehaga jak dawniej to robiłem, przez pierwszy rok byłem bardzo aktywny i wkluczony w samą stronę. Znałem moderatorów, admina, robiłem sporo artykułów i byłem w miarę aktywny na forach i próbowałem pomagać ludziom na privie. Nadszedł już czas jednak na pożegnanie, ze wszystkimi z nich utraciłem kontakt po tym, jak zaczął się rok szkolny 2022, a coraz więcej miałem na głowie. Jednakże czasu, który tu spędziłem nikt mi nie odbierze i jestem z tego bardzo zadowolony. Cieszę się, że spotkałem tu wielu dobrych ludzi i byłem przy większości ważnych wydarzeń, np. dzięki mnie odkryto bota który exploitował stronę podczas jej zmiany stylu na 3 dni, po czym wrócili do klasyki. To był bardzo dobrze spędzony czas i bardzo przyjemnie mi się korzystało z tej strony. Problemem jest tylko to, że nie mam motywacji do dłuższego korzystania z niej. Może dalej będę się trochę logował, ale to prędzej koło razu na rok.

    25 marca 2023 00:48 491
    0

    Mam tylko nadzieję, że ktoś mnie jeszcze na tej stronie kojarzy. Na przykład bartkeczek i Makin (admin)

    25 marca 2023 00:49 491
    0

    Jestem tym człowiekiem co stworzył artykuł o fnafie i purple guy'u oraz lego w 2021

    25 marca 2023 00:55 491
    0

    trzymaj się (emoji salutowania)

    26 marca 2023 20:10 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się