• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    KRÓTKI PRZEWODNIK PO RUNACH

    Witam, chciałbym przedstawić mój mini przewodnik po runach, czyli do czego służą i jak je zdobyć. Na koniec krótkie Q&A o runach. Miłego czytania :).


    1. Runa Fehu.
    iI6tp62uS2eIuowd2N1Bh3OZu5Clfs.jpg
    Runa Fehu to runa, dzięki, której w ciągu 24 godzin dostajemy +10% do wszystkich zadań z gier. Runę można znaleźć w skrzynkach.
    W sklepie runa ta kosztowała 150 KD.

    2. Runa Hagl.
    IwSobiY3OGmrRmbMNPdIFKxUoFUk9b.jpg

    Runa Hagl jest runą zapewniającą 100% bonusu za granie w minigry przez 24 godziny. Można ją znaleźć w skrzynkach. W sklepie kosztuje 100 kamieni dusz.

    3. Runa Berkana.
    wmwqlj9oU1qQaidisqdk5GwZPIehgN.jpg
    Runa Berkana to runa dodająca 50% kamieni dusz otrzymane dzięki poleceniom. Jest ona aktywna przez 7 dni od aktywacji. Runę można też znaleźć w skrzynkach. W sklepie kosztuje 100KD.

    4. Runa Ansus.
    4zuu7E1X6cJWzmauAqcj91L2VzgSrP.jpg
    Runa Ansus zapewnia przez 7 dni 50% bonusu do każdego zaakceptowanego artykułu. Runę można też znaleźć w skrzyniach ,a w sklepie za tą runę trzeba zapłacić 100 KD. 

    5. Runa Mannaz.
    CYExYw2xjIaUodRuuNuEy8FxeqWHIC.png
    Runa Mannaz jest to runa zapewniająca 40% bonusu do codziennego logowania przez tydzień. Runę można znaleźć w skrzyniach. Runa ta w nagrodach kosztuje tylko 10 KD.

    6.Runa Tiwaz.
    oSMUhMLBQfnIV5fojIQuBcomVyja3m.jpg
    Runa Tiwaz pomaga zdobywać kamienie dusz ze ścian ofert w aplikacji mobilnej. Dzięki niej otrzymujemy 25% ze ścian przez 24 godziny.  Runę można znaleźć w skrzyniach. W sklepie z nagrodami kosztuje ona 80 KD.

    Q&A

    Jak mogę zdobyć runy?

    Runy, przedstawione w tym mini poradniku, do nie dawna można było zakupić w sklepie w zakładce ,,Odbieraj nagrody", ale teraz nie ma takiej możliwości. Może wkrótce znowu pojawią się w sklepie i będzie można je kupować. Obecnie można je znaleźć w skrzynkach. Runy można też znaleźć za free w darmowej skrzyni Weekly Chest (zakładka Odbieraj nagrody => Skrzynki). Wystarczy logować się przez 7 dni z rzędu i otworzyć za darmo tę skrzynkę.

    Czy można używać kilku run jednocześnie?

    Tak. Możesz aktywować runę jednego rodzaju i w tym samym czasie aktywować też inne runy. Nie można jedynie kumulować efektów runy jednego rodzaju tzn. gdy użyjesz dwóch run Fehu, nie dostaniesz 20% za zadania w grach przez 24 godziny, tylko dostaniesz 10% za zadania w grach przez 24 godziny. W takim przypadku druga runa Fehu, która zostanie użyta w tym samym czasie, nie skumuluje efektów, tylko zostanie zmarnowana.

    Co się stanie, jeśli moja runa zakończy się, gdy moje zadania oczekują na zatwierdzenie?

    Niestety, jeśli Twoja Runa zakończyła się przed zatwierdzeniem/weryfikacją Twoich zadań, nie otrzymasz dodatkowych KD. To samo dotyczy artykułów/treści, które tworzysz.

    Czy mogę sprzedawać Runy, których nie chcę używać?

    Tak, możesz. Po prostu kliknij runy, które chcesz sprzedać w swoim ekwipunku, a następnie kliknij przycisk Sprzedaj znajdujący się na dole panelu. Obecnie możesz sprzedać każdą runę za 1 KD, ale oczywiste jest, że lepiej będzie używać run, niż sprzedawać je za tylko 1 KD. Handel lub sprzedaż run między użytkownikami nie jest jednak możliwa.

    28 czerwca 2022 13:35 324
    0

    dzięki wielkie za pomoc pomogłeś mi bardzo

    4 sierpnia 2022 12:56 324
    0

    tak wogóle kiedy jest black friday, to ja dostaje zniżki na skrzynki czy nie?

    4 sierpnia 2022 16:03 324
    0

    dzięki nawet trochę mi pomogłeś

    4 sierpnia 2022 21:09 324
    0

    Szkoda, że już nie można zdobywać run ze skrzynki, ale i tak jestem wdzięczna za bardziej przydatne nagrody.

    26 listopada 2022 10:50 324
    0

    Gdzie ten artykuł XD

    1 grudnia 2022 18:40 324
    0

    dzięki za pomoc :)

    1 grudnia 2022 21:55 324
    0

    Ta gra zmieniła moja życie jest mega polecam❤️❤️

    3 grudnia 2022 14:25 324
    0

    spokoo moze sie przydac w przyszlosci :)

    22 stycznia 2023 11:32 324
    0

    Według mnie runa do minigierek jest najgorsza.

    23 stycznia 2023 22:44 324
    0

    dobry artykuł

    9 lutego 2023 16:55 324
    0

    Bardzo ciekawe i przydatne, tylko szkoda ze ze skerzyn juz nie. Mozna run wydropic

    7 marca 2023 16:10 324
    0

    Bardzo ciekawe i przydatne, tylko szkoda ze ze skerzyn juz nie. Mozna run wydropic

    7 marca 2023 16:10 324
    0

    W weekly chest już nie można zdobyc run. Nie można ich też kupic w sklepie z nagrodami. Obecnie runy można znaleźc tylko w niektórych skrzynkach.

    19 marca 2023 09:35 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się