• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    LOL-CZY TO FAJNA GRA?

    Bardzo duzo słyszałam o tej grze, jest okropnie popularna jak np:CS:GO. Ale o co w niej chodzi? Czemu zdobyła taka popularność? Czy warto w nią zagrać? Ostatnio myslałam czy nie spróbować (nie tylko dla KD, ogólnie dla rozrywki) Graliście bądź gracie w nią, czy ją polecacie? Jeśli tak to proszę mi wytłumaczyć, opowiedzieć trochę o tej gierce i czy ona jest płatna? Jak nie proszę o linka! POZDRAWIAM!

    2 stycznia 2017 16:47 77
    0

    "League of Legends to gra drużynowa , celem rozgrywki jest zniszczenie Nexusa w bazie wroga". Jest możliwość wybrania jednego bohatera na rozgrywkę, spośród 134. Dość duża sumka ;)

    2 stycznia 2017 19:07 77
    0

    Myślę że zdobyła popularność z względu że jest to gra typu MOBA. Bardzo, ale to bardzo polecam! Lecz początki mogą być trudne.. :/ Absolutnie nie jest płatna. LINK:

    2 stycznia 2017 19:11 77
    0

    moja ulubiona. na niektórych stronach ma 10/10.najlepsza moba

    2 stycznia 2017 20:14 77
    0

    Świetna, watro, całkowicie darmowa, jest oczywiście płatna waluta, ale nie potrzebujesz jej żeby być dobrym tu nie ma systemu pay-to-win gra, drużynowa, kilka trybów, tak jak mówili 134 postacie (jak

    2 stycznia 2017 21:01 77
    0

    narazie) na początku rzeczywiście troche ciężko więc polecam boty. Popularność głównie ze względu na turnieje, ale polecam z całego serca

    2 stycznia 2017 21:03 77
    0

    W grze tłuczesz się 5 na 5 i jak zniszczysz wrogowi bazę to wygrałeś. Na główniej mapie masz 3 linie i dżungle. Jest jakiś 130 postaci i na każdą grę możesz wybrać inną jeśli ją posiadasz.

    7 stycznia 2017 21:00 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się