• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. [FAQ]

    Postanowiłem stworzyć taki post, żeby nie było spamu tym samym, mam nadzieje, że komuś to pomoże, albo chociaż to przeczyta. P: Jaki kod na listopad? O: Aktualnie nie ma żadnego kodu, lub kod na listopad już nie działa, ale nowy na pewno pojawi się w grudniu. P: Da się pisać artykuły na telefonie? O: Słyszałem, że się nie da, i chyba jest to prawda. P: Czemu nie dostaje nagrody? Minęło 48h O: Nagroda w 48h dociera do serwisu Gamehag (wydaje mi się, że w taki sposób to się odbywa) i serwis ma 30 dni na wysłanie jej do osoby, która ją zamówiła. P: Czemu moje screeny są odrzucane? O: System screenów, prawdopodobnie jak dotychczasowy system sprawdzania artykułów był po prostu automatyczny, aby oszczędzić pracy. Polecam napisać do jakiegoś administratora, albo supportu, nie do Misty. P: Jak napisać artykuł? O: Wchodzimy w zakładke Społeczność>Artykuły>Napisz Artykuł. Wpisujemy tytuł, wstawiamy obrazek, piszemy wstęp, i całą resztę, a następnie wyślij. Twój artykuł musi mieć 2500 znaków, bo inaczej zostanie odrzucony. Nie może być również plagiatem, nasza społeczność od razu wychwytuje oszustów :)) P: Czekam już prawie tydzień na zaakceptowanie artykułu, długo jeszcze? O: Cierpliwości. Bywa, że artykuły są sprawdzane hurtowo. A w święta i weekendy już w ogóle. Wystarczy cierpliwie czekać. Może to zająć nawet dwa tygodnie, dłużej się nie zdarza. Jeżeli Twój artykuł będzie odrzucony, dowiesz się o tym wcześniej. Nie wypisałem tutaj wszystkich pytań, ale te, które powtarzały się najczęściej. Warto zajrzeć do zakładki FAQ, można w nią wejść, schodząc na sam dół strony, mamy różne odnośniki. Dziękuje za uwagę, mam nadzieje, że pomogłem.

    21 listopada 2018 21:17 491
    0

    Da się na telefonie tylko żecw przeglądarce

    21 listopada 2018 21:56 491
    0

    Nie mogę już niestety edytować posta, ale macie tu link: https://gamehag.com/pl/faq

    22 listopada 2018 06:29 491
    0

    A podałby ktos kontakt do adminiatratora

    22 listopada 2018 21:16 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się