• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    jak dobrze zacząć na blockstarplanet

    Na początku najlepiej jak zaczniesz grać spróbuj zrobić niektóre tutoriale ale jeśli już wiesz jak grać w niektóre mini gierki to zacznij grać w kopanie wtedy dostaniesz dużo XP za które dostajesz nowy LVL za który dostaniesz monety lub gadżety które możesz dawać na światach i dla znajomych. 


    1. więc na początku lepiej zacząć od kopania bo za nawet 100 kryształów możesz dostać z 800 XP a za większą ilość dostajesz  jeszcze więcej, jeśli chcesz zarabiać jeszcze więcej XP to możesz kupić VIP który daje 2 więcej  XP i monet.
    2. Jeśli nie możesz kupić VIP z różnych powodów wchodź na różne światy prokur krótkie i długie. ale fajne prokury które dadzą dużo monet i XP to prokury pod nazwami: automatic prokur, wbij LVL, oraz te trudniejsze dla lepszych graczy czyli te z oznaczeniem czerwonej buźki, są trudne ale do zrobienia.
    3. Możesz też zrobić swoje prefabrykaty i skiny które będą oceniane przez graczy społeczności.
    4. zapraszaj jak najwięcej graczy do znajomych, czym więcej znajomych mogą ci dawać uśmiechy i polubienia twoich dzieł i dostajesz wtedy XP za polubienie lub użycie.
    5. Jednak jest jeszcze jedna rzeczy która pomoże ci mieć większy LVL czyli zbieranie na mapach i Nexusie kryształów które możesz przetworzyć u naszej naukowczyni Zigi Starblock ona zajmuje się różnymi ciekawymi rzeczami nauki jest też Rita Blasta , Blockbiorn, przepraszam jak o kimś zapomniałam.
    6. STEROWANIE  .
    7.  Sterować można w a s d a kamerką to myszką lub strzałkami.
    8.   Czym większy LVL tym trudniej go zbierać więc musicie znać te początkowe rzeczy a także za te monety możesz kupować różne ekskluzywne klocki lub nogi lecz większość bloków lub nóg jest niestety dla VIP ale i tak bez VIP-owskich  bloczków można zrobić super skiny dla dziewczyn , chłopców, skiny bad girl, bad boy i inne takie możecie poruszyć swoją wyobraznie i wymyślić coś innego ale trzeba umieć budować.
    9. Żeby wejść i zacząć grać w Blockstarplanet nie trzeba kupować tej gry za pieniądze ona jest całkowicie darowa każdy może ją zainstalować lub grać online przez Google chrome.
    10. Wystarczy się zalogować wyśleć login i hasło PS: nigdy nie podawaj hasła nawet jeśli ktoś proponuje ci VIPA bo to SCAM, kiedy stworzysz użytkownika nic nie trzyma twojej wyobrazni i chcęci zabawy ale nie wolno przeklinać, podkopywać , proscić o hasło , w tej grze jak i w innych nie Hakuj! tylko pomagaj innym a inni pomogą tobie. 
    11. Rozmawiaj, czatuj wymyślaj kreatywne historie w których będziecie mogi razem się świetnie bawić pisząc i udając co chcecie nic was nie ogranicza.
    12. Możesz pomóc sobie i innym dając uśmiechy i masowe uśmiechy które dają tobie i innym XP.
    13. Nasi dobrzy moderatorzy dają też ankiety do wypełniania które możesz wysłać i pomóc im dodać nowsze rzeczy do tej kolorowej gry wtedy będzie się lepiej rozwijać i komponować z całym kolorowym światem.
    14. Teraz można wygrać VIP za darmo za wybudowanie czegoś w temacie moderatorów to zależy tylko od ciebie czy dostaniesz czy nie bo musisz się bardzo postarać w tej pracy żeby dostać nagrodę i musi być zgodna z podanym w tekście tematem konkursu moderacji blckstarplanet.

    2 marca 2022 22:36 324
    0

    Odpalasz sklep google play i klikasz odinstaluj to zadziala

    13 marca 2022 14:26 324
    0

    Hi!!!!

    13 marca 2022 14:58 324
    0

    THIS IS GOOD

    13 marca 2022 14:58 324
    0

    pomogło mi

    13 marca 2022 17:03 324
    0

    fajnie dzk

    30 marca 2022 12:40 324
    0

    nie wiem nie gram

    17 kwietnia 2022 06:58 324
    0

    nie wiem nie gram

    17 kwietnia 2022 06:58 324
    0

    Na Youtube jest dużo poradników

    17 kwietnia 2022 10:25 324
    0

    dzieki sprzyda mi sie

    17 kwietnia 2022 16:11 324
    0

    dzieki sprzyda mi sie

    17 kwietnia 2022 16:11 324
    0

    dzięki za pomoc

    17 kwietnia 2022 19:36 324
    0

    supcio jest moga mi potrzebne teraZ

    27 kwietnia 2022 18:38 324
    0

    Omg to jest fajna apka

    27 kwietnia 2022 19:06 324
    0

    super non

    27 kwietnia 2022 19:06 324
    0

    dzięki przyda się

    28 kwietnia 2022 14:02 324
    0

    dzięki :>

    29 kwietnia 2022 15:01 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się