• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Przyda ci się do artykuł

    Powiedzmy że zbierasz na doładowanie robux, ‚hmmm… jak zebrać tak dużo kamieni dusz? Nie da się’’ pierwszym sposobem na zdobycie kamieni dusz jest: oglądanie reklam: jedna reklama trwa około 30 sekund, a oglądanie reklam przez około 10 minut przynosi korzyść aż do 20 kamieni dusz, zawsze możemy włączyć jakąś grę na komputerze a reklamy będą sobie lecieć, ale musimy co 30 sekund włączać kolejna reklamę. Kolejnym sposobem na zdobycie kamieni dusz jest, pobieranie gier: wybór gier jest ogromny, od walk po gry logiczne, takie gry zajmują wiele czasu lecz można zdobyć nawę 2 tysiące kamieni dusz. Nie zapominajmy ze zanim kupimy nasze robuxy musimy wbić 3 poziom, co komplikuje lecz możemy tworzyć rozmaite artykuły, lub komentować je za co dostaniemy około +3/6 procent do kolejnego poziomu, (zależy od długości komentarza) sposobów na zarabianie kamieni dusz, jest jeszcze, jeszcze, i jeszcze więcej. Podałam tylko te najłatwiejsze. Podziel się swoją opiniom w komentarzu czy ten artykuł przypadł ci do gustu. Daj like’a ;-; Daj like’a ;-; Daj like’a ;-; Daj like’a ;-; Daj like’a ;-; Daj like’a ;-; Daj like’a ;-; Daj like’a ;-; ehhhh…. Minus jest taki że pisząc artykuł trzeba użyć przynajmniej 2,5 k znaków, wiec spamie bo chce zapelnic.. i love, i so her i love I LOVEEEEEEEEEEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE you!

    15 lutego 2022 14:27 491
    0

    Chciało Ci się pisać tyle? ;-; A z tym oglądaniem reklam to mam problem, bo Adblocka i nie mg go wyłączyć próbowałam za różne sposoby i mam problem ;-;

    16 lutego 2022 22:26 491
    0

    dziekuje bardzo

    17 lutego 2022 04:46 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się