• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Mały Poradnik do War Thunder

       Myślę że wielu graczy War Thunder gdy zaczynało swoją przygodę w tej grze miało czasem trudności, dlatego zdecydowałem podzielić się wiedzą którą zdobyłem samemu i którą zdobyłem rozmawiając z innymi osobami lub czytając artykuły o tej grze. Oto mój mały poradnik do War Thuder. 


        1. Zaczęcie rozgrywki- Żeby ułatwić sobie nieco początek polecam zacząć z linkiem który daje bonusy takie jak: darmową walutę zwykłą jak i czasami premium, maszynę premium dla danego kraju i tym podobne małe pomoce które jednak potrafią pomóc na starcie. Można je znaleźć na forum gry.

    2. Wybór kraju- Tu zaczyna się kwestia jakimi jednostkami najmilej jest komuś grać, więc na początek poleciłbym Niemcy ponieważ ten kraj ma zarówno dobre samoloty jak i armię. Nie trzeba się przywiązywać do jednego kraju, ponieważ można przełączyć się na inny w każdym momencie bez konsekwencji. Jeśli komuś spodobały się czołgi to może zostać przy Niemczech, lub przestawić się na ZSRR. Z kolei jeśli ktoś lubi samoloty to polecam Niemcy, USA lub ewentualnie Japonię, ale ten kraj uważam że jest dla bardziej doświadczonych graczy. 

    3.  Tryby gry- W War Thunder mamy parę trybów gry są to: Bitwy zręcznościowe lądowe i powietrzne, Bitwy realistyczne naziemne i powietrzne, Szturmy powietrzne i naziemne i Bitwy morskie. Na początek polecam bitwy realistyczne naziemne lub powietrzne aby przyzwyczaić się do mechanik gry i nabrać doświadczenia bojowego w operowaniu czołgiem czy samolotem. Może się wydawać to nieco trudne ale przyda się taki trening by nabrać wprawy w grze. Można zostać przy realistycznych lub przejść na nieco łatwiejsze zręcznościowe.

    4. Walka z wrogiem- Jak to się mówią znaj swojego wroga, by dobrze walczyć z wrogiem na ziemi i w powietrzu powinno się wiedzieć co to za typ pojazdu i jak z nim walczyć. Oto typy maszyn naziemnych i jak z nimi walczyć: 
      -czołgi lekkie: Czołgi lekkie to czołgi zazwyczaj małe, zwrotne ale słabo opancerzone a więc walcząc z takim czołgiem pamiętaj o tym by nie dać się wymanewrować i po prostu strzelaj.-czołgi średnie: Czołgi średnie to czołgi o średnim opancerzeniu którego nie warto atakować od przodu, ich uzbrojenie też jest średnie a sterowność się bardzo różni. Dobrze jest najpierw unieruchomić taki pojazd strzelając w gąsienice lub jeśli się da w blok silnika co dodatkowo może spowodować pożar. Po unieruchomieniu po prostu znajdź słaby punkt w pancerzu.
    -czołgi ciężkie: Te czołgi mają gruby pancerz i często działa dużego kalibru, więc staraj się je podejść od tyłu lub unieruchomić.


    To tyle w tym poradniku, dziękuje za przeczytanie Pozdrawiam.
    Obraz do tej pracy został wzięty z google images i należy do właściciela/właścicieli wathunder.com , ja używam go tylko jako ozdoby.







    8 lutego 2022 22:17 324
    0

    Mega fajny poradnik dzięki, i sama gra War Thunder jest ekstra sama w sobie dzięki!

    21 lutego 2022 14:23 324
    0

    No dzięki za poradnik thx

    21 lutego 2022 14:47 324
    0




    21 lutego 2022 14:59 324
    0

    wow dzk za poradnik

    21 lutego 2022 15:11 324
    0

    dzieki za poradnik

    21 lutego 2022 15:55 324
    0

    Dzieki za poradnik

    21 lutego 2022 16:29 324
    0

    dzienki za poradnik

    21 lutego 2022 16:35 324
    0

    Dzięki za poradnik :)

    21 lutego 2022 17:33 324
    0

    dzięki za poradnik

    21 lutego 2022 17:40 324
    0

    dzięki za poradnik :]

    21 lutego 2022 20:40 324
    0

    kiedyś chciałem grać war of thunder ale odechciało mi się ale dzienki

    22 lutego 2022 14:20 324
    0

    Dzieki za poradniczek

    22 lutego 2022 15:17 324
    0

    dzieki za poradnik

    22 lutego 2022 15:35 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się