• Zaloguj Zarejestruj

    Zdobywaj KD

    Odbieraj nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Pytanie odnośnie alt-kont

    Z pół roku temu postanowiłem więcej tu nawet nie zaglądać (brak opłacalnych zadań), widzę jednak że za ten czas sporo się zmieniło. Nurtuje mnie jednak pewna kwestia, mianowicie nazakładałem tyle tych kont, że do niektórych z nich zapomniałem passów. I teraz, np. w War Thunder mam zrobione pierwsze i drugie zadanie, brakuje mi trzeciego. Żaden problem dla mnie założyć z reflinka nowe konto (kolejne xD) i wygrać na nim te 20 bitew. Pytanie brzmi, czy to nie narusza w jakiś sposób tutejszego regulaminu, bo nie chcę kolejny raz obudzić się ze straconą kasą, nerwami i banem na koncie.

    16 listopada 2018 15:20 491
    0

    Wydaje mi się, że nie, ale może samemu warto przeczytać regulamin..? ;v

    16 listopada 2018 17:09 491
    0

    No właśnie nic o tym nie piszą, ale czort ich wie...

    18 listopada 2018 13:30 491
    0

    Chyba źle przeczytałeś ;)

    § 2 Zasady funkcjonowania Portal

    Użytkownik może posiadać tylko jedno Konto w Portalu. W przypadku posiadania przez Użytkownika więcej niż jednego Konta, Administrator może zablokować Konta, a następnie wezwać Użytkownika do dokonania wyboru jednego z nich oraz usunięcia pozostałych. W razie braku reakcji ze strony Użytkownika, Administrator może usunąć Konta Użytkownika po upływie 14 dni od daty bezskutecznego wezwania Użytkownika

    18 listopada 2018 14:40 491
    0

    "Użytkownik może posiadać tylko jedno Konto w Portalu" - chodzi o konto w portalu Gamehag. Jak to sobie wyobrażasz, w kilka godzin zrobiłeś zadanie rozegrania kilku bitew w paru wysoko punktowanych grach (za co dostajesz równowartość 30 zł), po czym zakładasz drugie konto Gamehag i robisz to samo (i tak do us...nej śmierci)? Tak to każdy głupi miałby perpetuum mobile i portal w końcu by zbankrutował.

    Mi chodziło o drugie konto w grze, na którego założenie i wygrindowanie do poziomu pierwszego marnuję własny czas, nic nie zyskując. To na 99% jest legalne (nic nie piszą w regulaminie), ale widziałem tutaj już różne cuda, dlatego liczyłem że znajdzie się ktoś, kto np. też miał taki przypadek i może odpowiedzieć na 100%.

    19 listopada 2018 15:45 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się