• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Riot usuwa ramki za rangę w poprzednim sezonie?!

    Ostatnio została wypuszczona informacja, że obramówki, które dostaje się na koniec sezonu jako nagrodę za aktualną rangę, zostaną zmienione...




    Co roku dostawaliśmy ramki w zależności od ramki w ubiegłym sezonie. Riot pragnie, aby ramki pokazywały aktualną ramkę, która będzie pokazywała daną dywizję. Czyli, jeżeli w ubiegłym sezonie byłem w silverze, a teraz mam golda, to dostanę złotą ramkę. Z jednej strony to dobrze, bo dostaje się nagrodę za wywalczenie następnej dywizji, bez czekania na następny sezon. Z drugiej strony, rodzi się brak motywacji do grania solo-q pod koniec sezonu, ponieważ nie dostanie się żadnej nagrody za np. wbicie platyny będąc w goldzie (nie licząc skina). Osobiście uważam, że to rozwiązanie zapobiegnie opisanemu zjawisku: Po wielkich staraniach wbijam np. silvera, jest to moja najwyższa ranga, którą miałem. Automatycznie dużo osób w takiej sytuacji przestaje grać solo-q do końca sezonu, w obawie o utracenie rangi i braku upragnionej ramki. Sam byłem kiedyś w podobnej sytuacji. Według mnie nowy system będzie motywował do grania, ale i zniechęcał. Motywowałby stałą aktualizacją ramek w stosunku do rangi. Z drugiej strony, będzie zniechęcał do grania pod koniec sezonu, ponieważ i tak ramka zniknie. Nowy system będzie także zastępował strony służące do sprawdzania rangi drużyny swojej i przeciwnej. Należy teraz zadać sobie pytanie, czy przeciwnicy będą w stanie zobaczyć te ramki? Jeśli nie, to całe zmienianie ramek jest bez sensu. Jeśli ktoś będzie chciał, to i tak wejdzie na stronę i sobie zobaczy rangi każdego gracza. Jeśli wszyscy będą mogli widzieć ramki, to maystrie i honor także pewnie będą dostępne. Jeśli tak będzie, to ramki będą pełniły rolę czegoś, czym można się pochwalić, nawet przed rywalem.
    Czy ta zmiana jest potrzebna? Według mnie, nie. Można wymyślić o wiele lepsze metody na pokazanie aktualnej rangi. Na szybko wymyśliłem taki system, ranga by była pokazywana za pomocą nicku i jego koloru.
    Brąz - standardowy kolor,
    Srebro - srebrny,
    Złoto - złoty
    i tak dalej...

    Chciałbym również dodać, że jest możliwość, aby nowy system nie został wprowadzony.
    Według mnie jest to ciekawy, ale trochę nie sprawiedliwy system. A wy? Co o tym sądzicie? Możecie się podzielić opinią w komentarzach.
    Jeśli chcielibyście,a bym napisał artykuł np. o zmian, które są testowane na serwerze testowym i mogą zostać wprowadzone, to również napiszcie o tym komentarz.
    Na koniec chciałbym dodać, że pisząc ten artykuł inspirowałem się filmem Info moda. Jeśli ktoś będzie chciał, to dam linka do filmu w komentarzu.
    Powodzenia na fields of justice i niech ramki będą z wami!

    8 listopada 2018 17:32 324
    0

    E tam dla mnie to bez różnicy

    9 listopada 2018 15:03 324
    0

    po części masz rację

    9 listopada 2018 15:11 324
    0

    Ciekawy artykuł :)

    12 listopada 2018 18:49 324
    0

    Może tak być

    12 listopada 2018 21:59 324
    0

    Szkoda że tak zrobili według mni eto ich błąd a i ciekawie napisane :)

    13 listopada 2018 14:53 324
    0

    jest to możliwe, ale ja nie chciałbym tego wprowadzenia

    13 listopada 2018 17:05 324
    0

    Dzięki za pozytywne komentarze! :D

    13 listopada 2018 21:33 324
    0

    Spoko mordo

    14 listopada 2018 00:12 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się