• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    League of Legends

    Hej dziś opowiem coś o league of legends.


    Tryby gry:
    -
    Draft pick
    -Aram
    -Niestandardowa
    -Wybór w ciemno
    -TFT
    -Rankingowe 
     Każda z wymienionych rozgrywek to typowa gra strategiczna 5v5 (TFT 8graczy każdy na siebie) w której masz do dyspozycji ponad 130 różnych bohaterów.Każdy z różnymi umiejętonościami.W grze do dyspozycji jest  5 rol : Adc,support,top,jungla i top.Do każdej z pozycji przypisani są poszczególni czempioni lecz nie trzeba ich tak wybierać.W league of legends są dwa główne typy obrażeń AP i Ad.W rozgrywce można też kupic rozmaite itemy.Są tam też smoki barony i heroldy ,które dają różne buffy.
    2QjqytsQTbNzH42J8tVAkPrJPNSEzv.jpg

    Płatności w grze:
    W grze można kupic przepustki ,skiny od zwykłych aż po superskórki.Rzeczy te nie dają przewagi w grze tylko i wyłącznie służą do wyglądu postaci.W grze jest około 1300 skinów.
    Nagrody za mecze :
    Co tydzień do zdobycia jest skrzynka z której może wypaść skin lub odłamek bohatera.W grze są też eventy w których można zdobyć 320 żetonów za które można kupić kule orbów z której może wypaść torebka.Za każdy level dostajemy też kapsułe bohaterów ,a co 5 leveli dostajemy ulepszoną kapsułę bohaterów.Jest też kaspuła honoru od 1 do 5 levela przyznawana pod koniec sezonu.
    Rangi:
    -Żelazo
    -Brąz 
    -Srebo
    -Złoto
    -Platyna
    -Diament
    -master
    -grandmaster
    Za rangę co sezon dostaje się nagrody zależnie od rangi.Nagrody są w postacie skinów,obramówek do rangi, oraz ikon do profilu.
    pcV5sQlJwTfhwvw9oQnBc1reQLqbaC.jpg
    TFT:
    Jest to trochę inna rozgrywka niż te poprzednie ponieważ jest w niej dużo innych rzeczy i dużo zależy od szczęścia ale też trochę od rozumu gracza.Są w niej różne perki od klas.Postacie w niej mają wybraną umiejętność z trybu draftowego.W tym trybie startuje się z 100hp i stara się pokonać przeciwników.Trzeba rozważnie dobierać postacie oraz itemy w zależności od sytuacji.
    sIvme38MvxbhqSoC4pDZzNaLdgVMex.jpg

    Aplikacje do gry:
    Do gry można zainstalować takie aplikacje jak professor czy też blitz żeby ułatwić sobie ustawianie run czy też obejrzenia ilośći zagranych gier przeciwnika i jego rangi.Aplikacje te są też pomocne w TFT do ustawienia drużyny.W trybie draftowym pokazują kiedy odnowi się jakiś stworek w jungli.Jeżeli chcę się na grze zarobić można też pobrać np:buffa który daje możliwość zarobku wirtualnej monety i wymiany jej na psc lub Rp.

    Moja opinia:

    Moim zdaniem gra jest wciągająca oraz łatwo jest w niej wydropić jakieś skiny.Gra się nie nudzi zawsze inna rozgrywka,ogromny wybór bohaterów.Gra jest idealna dla graczy którzy chcą pograć z kolegami albo poprostu zarobić trochę pieniędzy.W mojej opini gra zasługuje na ocene 8/10.

    17 grudnia 2021 14:25 324
    0



    lol bardzo fajna gra dużo gram polecam

    17 grudnia 2021 15:40 324
    0

    👍

    17 grudnia 2021 16:05 324
    0

    TFT prubowałem ciężko zacząć ale jeśli jest się na bieżąco to super zabawa

    17 grudnia 2021 18:57 324
    0

    fajne

    18 grudnia 2021 13:48 324
    0

    muj pies i taktyczny bekon gryzie go xd ja pisze co chcem

    3 stycznia 2022 19:23 324
    0

    muj pies gryzie ludzi uwazaci bo was ugryzie i was znajdzie

    3 stycznia 2022 19:24 324
    0

    jest spoko

    4 stycznia 2022 08:11 324
    0

    Hej a ja przez lige mam depresje...

    4 stycznia 2022 11:01 324
    0

    Fajne 😀 Też gram w lola

    4 stycznia 2022 11:05 324
    0

    bardzo fajna gra, jest uzależniająca, miło się w nią gra, tryb aram to jeden z moich ulubionych, polecam

    4 stycznia 2022 12:44 324
    0

    nienawidze tej gry ale i tak w nia gram

    4 stycznia 2022 17:14 324
    0

    boardzo fajna gierka strategiczna

    4 stycznia 2022 19:51 324
    0

    nice 😎😎😎

    4 stycznia 2022 22:45 324
    0

    nice

    7 stycznia 2022 11:57 324
    0

    Jestem bogiem w te gre

    7 stycznia 2022 15:48 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się