• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    roblox przez "b"

    Na roblox można znaleźć dużo mniejszych i większych gier. Każdy może znaleźć swoją ulubioną lub grać w dużo różnych. 
    Ciekawe jest to jak długo można w to grać bez nudzenia się! Gra zawiera mikropłatności ale jest za darmo i nie jest najlepiej gdy nie posiadasz robux'ów.


     


    W Roblox są rózne typy gier najczęściej spotykane to na przykładowo:

    Symulatory- polegają na klikaniu i ulepszaniu/wymienianiu wyposarzniu często spotykane w nich jest okrąg "sell" gdzie się sprzedaje wyklikane punty i okrąg "schop" gdzie się kupuje ulepszenia. Też często są towarzysze którzy dają dodatkowe efekty na przykład bonusowe punkty.
    Gry nic- to nie gry a bardziej puste pola. Przewarznie nie mają prawie wogule wejść i są nudne i często wrzucane przypadkowo.
    Obby- w Obbry skacze się lub wspina, po prostu tor przeszkód.
    Jest więcej katygori ale to są jedne z bardzo różnych gier.

    Skiny (postać) robi się samemu z przygotowanych koszulek, akcesorii, spodni i tak dalej. Da się też zmienić animacje chodzenia, skakania, wspinania, pływania.
    Jest możliwość zakupienia za specjalną walutę (robuxy) inne ubrania i animacje.
    Czasami są dostępne kody na darmowe przedmioty lub ubrania ale żadko i tylko na chwile (później wygasają)

    Na ROBLOX STUDIO można robić własne gry, Niestety dla początkujących graczy jest to zazwyczaj nie załatwe zadanie.
     
    Tworzenie ubrań:
    żeby stworzyć trzeba wejść w tworzenie wybrać jakąś część ubrania trzeba wrzucić  jako plik i jest ,ale trzeba zapłacić robux'ami.
     
      Robuxy (wirtualna waluta)
    Można ją zdobyć głównie po przez zwykłe kupienie jej za prawdziwe pieniądze ale da się inaczej.
    Sposoby to:
    -kupienie robux'ów w sklepie.
    -korzstanie z takiej strony jak gamehag z opcją wymiany kamieni dusz na robuxy.
    -jerzeli zrobiłosię ubranie i ktoś je kupi to 70% robux-ów z ceny ubrania jakie kupił idzie to tego kto zrobił ubranie.

    Robuxy dają możliwość kupowania ulepszeń specjalnych typu zapłać by wygrać ale też do kupienia ubrania z pośrud bardzo licznych ofert.
     
    Do wyglądu bloków i ogólnie grafiki da się przyczepić bo ma speyficzny typ. Bardzo dużym plusem tej gry jest charakterystyczny odgłos śmierci "uhhhhhh" i to że prawie każdy znajdzie coś dla siebie spośród setek gier. (ja najbardziej lubię jailbreak)

     W tej grze można zaprosić lub nie znajomych/przyjaciół których zaznacza i parema kliknięciami można dołączyć do gry z nimi.

    Podsumowanie: roblox to gra która nie każdemu może pasować z powodu elementów zapłać by wygrać i samej grafiki i poprostu jej stylu. Da się w nią wciągnąć. Ja bardzo lubię tą gre i polecam poniewarz jest dużo gier do wyboru. Dziękuje za czytanie mojego czegoś.                                                                                                                                                                                                                                                                             

    12 listopada 2021 22:39 324
    0

    wiec to fajna gra (B)oblox

    13 listopada 2021 01:14 324
    0

    bardzo spoko!

    21 listopada 2021 12:56 324
    0

    lubie placki

    23 listopada 2021 06:38 324
    0

    dobry artykuł

    24 listopada 2021 21:57 324
    0

    boblox nie jest taki zły

    25 listopada 2021 09:18 324
    0

    a pisałem że jest jakoś zły?>

    25 listopada 2021 09:29 324
    0

    fajny artykul bobux xd

    25 listopada 2021 10:49 324
    0

    fajny artykul

    25 listopada 2021 10:50 324
    0

    Your birthday co xd

    25 listopada 2021 10:51 324
    0

    Super artykuł

    25 listopada 2021 11:02 324
    0

    amam jestem

    27 listopada 2021 10:28 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się