• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Noob championy

    Yasuo, Riven, Teemo itp.. Każdy albo je kocha albo nienawidzi. Mowa tu o noob championach. Jednak ja jestem w małym procencie osób które uważają że w tej grze nie ma żadnych noob championów. Uważam żę do każdej postaci trzeba mieć skilla i trzeba myśleć. Obejrzyjcie sobie zagrania ''Bogów'' danych herosów np. Yassuo. Każde zagranie wymagało myślenia i koncentracji a nie spamowania w klawiaturę. A wy? Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji ;)

    26 grudnia 2016 14:01 77
    0

    tak jak nie nienawidziłem yasuo tak dalej go nie lubie bo to gówno champ ;) nie musisz mnieć nawet 2 itemów żeby mieć 100% crita

    26 grudnia 2016 14:12 77
    0

    Każda postać ma swoje +/- , lecz każdą da się skontrować. Np takiego teemo: nie spacerujesz po swojej lini by wpaść na grzybki, a jak masz zamiar zaatakować to od 9 lvl z czerwonym trinketem albo gang

    26 grudnia 2016 15:50 77
    0

    Grałem bot'a z bratem varus i veigar na yasuo i kogośtam nic z frajerów nie zostało :P

    26 grudnia 2016 19:00 77
    0

    Nie ma noob champów w lolu

    27 grudnia 2016 20:26 77
    0

    Ja zawsze reportuję każdego: yasuo, yi, irelia, zed
    Najgorszy jest yasuo. Wszystko blokuje, wszędzie skacze...

    29 grudnia 2016 08:31 77
    0

    Garen noobchamp ale silny

    29 grudnia 2016 10:59 77
    0

    Falszywekpl dlaczego od razu reportowac? przeciez to ze ktos gra yasuo zedem itp. to nie jest przestępstwo

    29 grudnia 2016 16:39 77
    0

    Nie ma postaci słabych jak i postaci z którymi nie da sie wygrać wystarczy umieć grać postacią a żeby kogoś pokonać należy zobaczyć w czym on jest słaby jak no yasuo ktoś gra dobrze wystarczy że ktoś źle użyje ulta i ty masz wtedy szansę na szybkie wyeliminowanie go :) xd

    28 stycznia 2017 00:39 77
    0

    Nie ma postaci słabych jak i postaci z którymi nie da sie wygrać wystarczy umieć grać postacią a żeby kogoś pokonać należy zobaczyć w czym on jest słaby jak no yasuo ktoś gra dobrze wystarczy że ktoś źle użyje ulta i ty masz wtedy szansę na szybkie wyeliminowanie go :) xd

    28 stycznia 2017 00:39 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się