• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Pomoc w dobraniu postaci

    Siema od nie dawna zaczołem grac na topie moja dewizja to silver 3 co polecacie ?

    13 października 2018 12:53 77
    0

    Irelia,Camille,Ornn,Fiora,Gnar,Lissandra i Darius

    13 października 2018 13:19 77
    0

    Zacznij od łatwiejszych postaci by opanować zachowania gry na topie, z czasem przeżuć się na trudniejsze

    14 października 2018 14:34 77
    0

    I pamiętaj najpierw na normalkach, potem rankedy

    14 października 2018 14:34 77
    0

    renektos jest bardzo silny, camille gnar ewentualnie jakis darius lub garen

    14 października 2018 14:40 77
    0

    Żadna z powyższych odpowiedzi nie jest dobra dla osoby zaczynającej, poza wypowiedzią MRotkiw'a. Nie ucz się grać postaciami jak garen czy darius, bo nimi nie jesteś w stanie poprowadzić drużyny oraz zajść wyżej niż gold/platyna. Powoli ucz się trudniejszych postaci na normalkach ewentualnie potestuj kilku tanków jak ornn czy sion, gdyby były potrzebne do kompozycji. Proponuję poćwiczyć postacie jak irelia, aatrox czy camille, które są aktualnie w mecie i są użyteczne dla drużyny.

    14 października 2018 16:07 77
    0

    To bardzo mocno zależy od tego, w jakim celu grasz w lige. Jeśli zależy ci bardzo mocno na tym, żeby zajść wysoko to polecam sprawdzić win ratio postaci na stronach pokroju chociażby op.gg.

    14 października 2018 16:32 77
    0

    Moim zdaniem twoja droga jest to by znalezc te postacie mordo ktos ci moze polecic postac a tobie ona mrchanicznie nie będzie odppwiadac

    14 października 2018 19:44 77
    0

    Moim zdanie najlepszy jest Pantheon ze względu że zadaje dużo obrażeń a także łatwo go opanować

    14 października 2018 22:00 77
    0

    Mi mój tata dobiera postać bo najpiej zna mój styl gry

    21 października 2018 23:27 77
    0

    Riven albo darek :D

    22 października 2018 18:09 77
    0

    Garen, Darius, Nasus

    22 października 2018 18:22 77
    0

    Polecam Cho'Gatha lub Nautilusa - proste postacie, tanki z dużą ilością CCków (kontroli tłumów) i zwykle safe picki, po prostu zwykle farmisz. Chociaż bardziej wolę Cho mimo wszystko (gdy nie masz smite w teamie, chociaż wątpię, masz ulti Cho'Gatha :D

    23 października 2018 19:51 77
    0

    Najpierw powinienes sie okreslic czy wolisz gre pasywna czy agresywna, w zwarciu czy na dystans, a dopiero potem pod tym kontem dobierac postac na linie. Co z tego, ze ktos Ci poleci jaka postac wziac skoro nie bedzie ona pasowac do Twojego stylu gry?
    Sam polecam patrzec pozniej na pick rate a nie na win rate i wybierac postacie, ktore maja najmniejszy pick rate. Oczywiscie przy takich postaciach czesto jest niski win rate, ale jest to spowodowane tym, ze prawie niktnie umie tym grac, ale czesto jak sie ogarnie mechanike postaci mozna naprawde wymiatac i czesto tez masz wieksza szanse na to, ze akurat Twoja postac nie zostanie zbanowana.

    7 grudnia 2018 21:18 77
    0

    ogulnie na sam początek polecam mastera, albo ahri ale dla graczy o wyszym poziomie polecam katarine i kleda .

    7 grudnia 2018 21:35 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się