• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Drugie życie Vity - recenzja konsoli

    Nareszcie. Jakieś dwa lata po tym, jak zamarzyłem sobie, by moje PlayStation Vita mogło służyć do streamowania gier z PC, sprzęt został złamany przez dzielnych hakerów i wyposażony w taką funkcję. Oraz kilka innych.

     To tekst dla tych, którzy mają Vitę i chcą zrobić z nią coś ciekawego. Jeżeli nie masz tej konsolki, może cię ewentualnie zainteresować pierwsza jego część, ale druga - instruktażowa - już raczej nie. Właściciele Sony powinni jednak zacierać ręce. Ja jestem podekscytowany. Streamowanie z PC nie jest jedyną zaletą złamania Vity - autor hacka udostępnił wytrych zainteresowanym sceną homebrew (nieautoryzowane aplikacje), zasztrzegając przy tym, że nie da się go używać do odpalania pirackich kopii gier z Vity.

     Trzeba też nadmienić, że nie jest to pierwszy sukces vitowych hakerów - dawniej trzeba było jednak załatwić sobie "dziurawą" grę, dzięki której wgrywało się na konsolę nieautoryzowany kod, rzucało garść soli przez prawe ramię i tańczyło taniec deszczu. Coś mogłem pomylić, ale mniej więcej tak to szło.

     Teraz vitę można zmodyfikować tak łatwo, że kiedy już przejdę do tego punktu, wszyscy będziemy się śmiali do rozpuku. Jeżeli chcielibyście abym napisał ten hack w kolejnym artykule z przyjemnością to zrobię, dajcie znać w komentarzach! Oficjalnie Vita działa jak telewizor, na którym wyświetlany jest obraz z gry. Ocenę tego oto przecieku oceniam na 8/10. :)

    12 grudnia 2016 14:24 324
    0

    Dobre

    13 grudnia 2016 22:01 324
    0

    fajne

    25 kwietnia 2019 11:45 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się