• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Granie metą

    Dużo ludzi w ostatnim czasie stara się grać tylko metą. Jakby ktoś nie wiedział meta to czas kiedy jakieś postacie, bądź typy postaci są najlepsze na jakąś pozycje. Dla mnie meta się nie liczy. Uważam, że jak ktoś chce to niech sobie gra tą metą. Ja gram pickami, które mi spodobały się i na które mam ochotę. Nie jestem OTP. Po prostu gram, czym lubię a nie co ktoś mi narzuca. Chociaż na wyższych dywizjach, faktycznie nie zagra się już ADC Kalistą, bo przestała działać po nerfach. Według mnie, poniżej Golda powinno się grać swoimi bohaterami. Proszę śmiało pisać co kto o tym sądzi.

    7 grudnia 2016 19:49 77
    0

    fuck the meta kassadin jungle op

    8 grudnia 2016 01:08 77
    0

    Dzięki za poparcie

    9 grudnia 2016 16:41 77
    0

    Graj w kim lubisz i kim umiesz

    11 grudnia 2016 01:19 77
    0

    Granie metą to brak umiejętności, to że gracze grają tylko np syndrą na midzie bo jest teraz silna to znaczy ze grając inną postacią było by im ciężko. A chyba oto chodzi i trudności w grze i wyzwania

    17 grudnia 2016 18:51 77
    0

    Granie postacią w mecie ma sens tylko jeśli umiemy grać tą postacią. Jeżeli weźmiesz postać pierwszy raz tylko dlatego że jest w mecie to nie jest to najlepszy wybór (chyba że chcesz ją ogarnąć)

    21 grudnia 2016 21:00 77
    0

    Ja uważam, że dopasowywanie się do mety mija się z celem, jeśli gra nie sprawia przyjemności. Oczywiście granie metowymi postaciami ma swoje profity, ale lepiej grać tym, czym się lubi.

    23 grudnia 2016 14:40 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się