• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Zarobek internetowy

    Chyba każdy by chciał zarabiać pieniądze siedząc w domu i nie narobić się a zarobić gamehag jest jedna z idealnych do tego stronek po przez gry ja przychodzę z pomocą i daje dwie kolejne propozycje na zarobek: 1.https://r.honeygain.me/MARCE48614 Honeygain to strona która zapewnia pasywny dochód po przez samo zainstalowanie aplikacji na telefon komputer czy inne urządzenie no z androidem. Aplikacja jedynie musi być włączona gdy my korzystamy z Internetu, nie obciąża nam to sieci a zbiera punkty na naszym profilu które po czasie możemy wypłacić w dolarach na konto. Zapraszanie znajomych przyśpiesza proces pod warunkiem że korzystają oni ze strony. 2.https://www.ysense.com/?rb=102321158 Ankiety jeden z najbardziej popularnych sposobów internetowych na zarobek, tu jest jedna z najlepszych moim zdaniem ankiet i najbardziej opłacalnych oraz zaufanych. W taki sposób zarabiamy po przez wypełnianie ankiet internetowych za które zarabiamy i gdy będziemy mieć pewna kwotę będziemy mogli ja wypłacić. Uwaga!! jeśli będziemy dawać sprzeczne z prawda informacje lub kłamać system to wychwyci i będzie wysyłał nam coraz mniej ankiet a po czasie w cale jeśli nie będą dobrze robione. Pozdrawiam wszystkich i miłego zarabiania :)

    30 kwietnia 2021 13:48 491
    0

    nie

    30 kwietnia 2021 16:12 491
    0

    No nie do końca się z tobą zgadzam, żeby kupić sobie paysafecard za 20 zł to trzeba zebrać 3599 KD, jeśli codziennie zbierasz np 300KD to na zebranie całej kwoty wychodzi ci 8-9 dni a w normalnej dobrej pracy 20 zł zarobisz w godzine. Więc ciężko korzystanie z gamehag nazwać zarabianiem, dla mnie korzystanie z gamehag to jest powiększanie kwoty o pare złoty na dzień i kupienie sobie przy okazji gry, paysafa itd nie wyciągając nic z portfela.
    Pozdro

    30 kwietnia 2021 16:37 491
    0

    gamehag raczej jest dla osób które nie chodzą do pracy :P

    30 kwietnia 2021 17:24 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się