• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Xiaomi wydało informację, że nie zarabia na swoich smartfonach nawet grosza!

    Jak wiemy - telefony nie jest to najtańsza rzecz, szczególnie te od największych gigantów takich jak: Apple, Samsung, Huawei. Xiaomi jest tego przeciwieństwem!
    Xiaomi - największa cena ich produktu to 2 tysiące, ale to i tak stosunkowo mało za 64 GB pojemności, wyświetlacz FullHD, Quad Core i czytnik linii papilarnych. Drugi pod względem ceny jest telefon o wartości 1110 zł! To jest na prawde mało! Za nowy telefon z genialną technologią.

    Nie dziwne jest, że po tak niskich cenach za taką wysoką jakość mało się zarabia, ale to że nic? Dziwne prawda? Można tutaj mówić o albo ponierozumieniu, albo o zakłamaniu prawdy. Bo teraz powiedzmy sobie szczerze, kto będąc gigantem na scenie elektroniki, nie podwyższyłby ceny smartfonów chociaż o 1$, bo patrzcie - sprzedając chociażby 1 mln telefonów - dostajemy 1 mln dolarów! To nie jest mało, a podwyższenie ceny w takim stopniu z tak niskiej ceny nie dałoby za dużo.

    Xiaomi zapewnie kojarzycie z ich genialnych powerbanków, które mają też dość niską cenę w porównaniu do tych genialnych możliwości. 

    Ale dalej pytaniem pozostaje czy na prawdę nic nie zarabiają - Hugo Barra (wiceprezes Xiaomi) przyznał, że jego firma nie zarabia na sprzedaży smartfonów. Jeśli tak jest - czapki z głów, Xiaomi walczy o powrót na TOP5 producentów telefonów.

    Zauważmy również, że na początku przyszłego roku (już nie tak długo) na targach CES 2017 zapewne pochwalą się nowymi technologiami i trzymamy kciuki za to, aby ceny były dalej takie same jakie są.

    Przynajmniej już wiem jaki będzie mój następny telefon. A Wy jak oceniacie politykę Xiaomi? To dobrze, czy zapowiada ich upadek? Powinni coś zmienić w cenach czy jakości? Piszcie w komentarzach!

    30 listopada 2016 13:29 324
    1

    dogry jest slabe.

    1 grudnia 2016 10:20 324
    0

    nie polecam dogry, nie idzie sie dogadać z suportem w sprawie wysłania kodu odbioru nagrody z konkursu na inny numer telefonu ( nie dopuszczają do siebie faktu że mogłem zgubic telefon )

    3 grudnia 2016 19:33 324
    0

    a i zapomniałem o tym że żeby odebrać nagrodę należy podać dane weryfikujace czyli adres zaieszkania

    3 grudnia 2016 19:33 324
    0

    słabo ;/

    4 grudnia 2016 18:09 324
    0

    Takie sobie

    20 grudnia 2016 22:26 324
    0

    ***** jest mega słabe nie polecam

    26 marca 2020 11:13 324
    0

    aha?

    26 marca 2020 11:18 324
    0

    Ahaha

    26 marca 2020 11:25 324
    0

    wątpie bo na xiaomi po zakonczeniu skanowania telefonu pokazują się reklamy

    26 marca 2020 20:22 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się