• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    ktos w to jeszcze gra?

    oprócz kidów

    7 lutego 2021 10:10 2830
    1

    Magic The Gathering Arena jest adaptacją Magic The Gathering - jednej z popularniejszych gier karcianych na świecie. Grałem trochę i osobiście polecam grę.Mam pytanie byłbym wdzieczny za szybką odpowiedz ile ta gra zajmuje ? bo mam słabszego neta i chce wiedziecNa pierwsze zadanie znalazłem swój "myk" - trzeba zrobić screena W MOMENCIE jak pokonujecie tego smoka z tutorialaEeeem jak ja mam potwierdzić zadanie trzecie (Wygraj 6 bitew) jak tu nie ma żadnych statystyk ile się wygrało meczy itp?to jest wirtualna wersja Magic:

    11 lutego 2021 08:35 2830
    1

    ratowanie jeszcze było grywalne kilka miesięcy temu. potem misje zaczęły się bugować, wydarzenia zrobione pod czas, brak poprawki starych błędów, patch 8.0 osłabił umiejętności i wprowadził nowe błędy. dla nowych graczy jest ciekawe, dla starszych zaczyna być nudne. dużym plusem jest obrona własnej bazy gdzie możesz budować dowolnie.
    battle royale było grywalne do 4 sezonu. potem błędy i zmiany zaczęły zabijać tą grę. na początku budowanie było wolniejsze, gracze dłużej strzelali się na odległość bo nie było przedmiotów które umożliwiały w szybkim tempie zbliżenie się co wroga. potem było coraz gorzej. każda aktualizacja to nowe błędy a ich naprawa zajmuje nawet 2 tygodnie! i tak już prawie rok! battle royale w wersji beta a nawet alfa przez ponad rok! najbardziej zbugowana gra na świecie. podejrzewam że jakieś dzieciaki sterują programistami w epic games i wymyślają pierdoły żeby dzieciaki na yt się pochwaliły jakąś beznadziejną akcją.

    12 lutego 2021 20:03 2830
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się