• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Roblox

    Hej! Chce wam opowiedzieć o grze roblox!

    Na początku załóż konto! Wtedy możemy porozmawiać.

    Wydaje się ciekawie, gra sama w sobie też jest ciekawa.

    Czytaj dalej :)


    Kiedy masz założone już swoje konto to możesz zauważyć, że masz tam nie jedną grę a naprawdę sporo. Kiedy nie podoba ci się ta jedna wybierz inna! Na początku polecam zagrać w grę ''Adopt me". W grze "Adopt me'' chodzi o adopcję dzieci oczywiście kiedy jesteś rodzicem. Jako dziecko masz do wykonania zadania np. napicie się, pójście spać. Kiedy wykonasz te zadania dostajesz pieniądz i za nie możesz ulepszać swój dom, kupować zwierzęta itp. Kiedy kupisz swojego zwierzaka on też dostaje zadania i twoim zadaniem jest zajmowanie się nim i sobą (kiedy jesteś dzieckiem) ale kiedy jesteś rodzicem zajmujesz się tylko swoim zwierzakiem.


    OYIw4CZWxd8mHtU2WRR4yFbXITfLNX.PNGAktualnie w robloxie jest update świąteczny i polega on na zbieraniu pierników. Możemy je wymieniać na zwierzak
    itp.


    3yTITiqjmHYmO3FkF3Jhl3wbmrUWXP.PNG

    Za wystarczającą ilość pieniędzy możemy kupować także rzeczy do swojego domu.


    Mam nadzieje że dzięki temu artykułowi pomogłam wam grać w grę "Adopt me"


    Kolejna gra

    Kolejną grą jest " Bee Swarm Simulator"

    W "Bee Swarm Simulator" chodzi o zbieranie pszczółek. Musisz nazbierać jak najwięcej pszczółek żeby dostać się na wyższy poziom. Możesz tworzyć swoje rośliny, które możesz niszczyć i dostaniesz za nie rzeczy. Żeby zbierać miód do plecaka musisz chodzić po polu i zbierać z niego kwiaty. Są tam miśki, które dają zadania a ty kiedy je wykonasz dostajesz pieniądze czyli miód. Kiedy uzbierasz cały plecak podchodzi do swojego zajętego pola i klikasz "e" i wtedy miód idzie do twoich pieniędzy. Kiedy wchodzisz na wyższe poziomy to jest coraz ciężej na kilku polach są bosy.  Jednym jest np. Werewolf. Żeby twoje pszczoły nie były nudne musisz nazbierać Royal Gelli (nie pamiętam jek to się pisze) wtedy przeciągasz to na swoje pszczołę i się zmienia w inną.

    rMs8TkmCgTfCD4gekvcuaeU8VjkKsS.PNG
    Mam nadzieje że tą grę też wytłumaczyłam.
    Pozdrawiam

    Kolejną grą jest Fashion Famous. Chodzi w niej o to żeby ubrać się da dany temat. Niestety tematy są po angielsku. Na przykład ubierz się na wiosnę. Ubierasz się i czekasz sobie albo szukasz jakiś lepszych rzeczy. Oczywiście ubieranie się jest na czas. Kiedy czas się skończy to musisz oceniać stroję innych. Kiedy już będą ocenione wszystkie wyświetla się podium.

    SmJRwnROr4jsBQktOXsmm6RBsjcyKb.PNG
    Mam nadzieje że z tą grą też wam jakoś pomogłam :) <3


    W robloxie mamy też Tycoony, chodzi w nich o to żeby dokończyć swoją budowlę. Powiedzmy że wchodzi w Tycoon Pizza. Tworzysz tam własną pizzerie za uzbierane pieniądze. Nic się nie dzieje kiedy to już zrobisz ale zajmuje trochę czasu.

    Istnieje też takie coś jak obby. W obby mamy zadania np. mamy przeskakiwać zabijające nas kwadraty. Obby jest interesujące a kiedy je skończymy prawdopodobnie dostaniemy odznakę.


    19 grudnia 2020 13:52 324
    0

    Łał nawet fajne 7/10 fajnie sięnawet czyta :))

    19 grudnia 2020 13:53 324
    0

    łał 10/na 10

    19 grudnia 2020 15:07 324
    0

    Dlaczego marnujesz talent na pisanie o torturacz (czyt. Roblox)?

    19 grudnia 2020 15:39 324
    1

    elo elo

    22 grudnia 2020 14:04 324
    0

    o tej porze

    22 grudnia 2020 14:59 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się