• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jak wygrywać więcej gier w Fortnite?

    1) Przedewszystkim w Fortnite trzeba grać na słuchawkach, aby słyszeć kroki wrogo nastawionego gracza i być przygotowanym na atak 2)Porządek w ekwipunku to podstawa! Ja polecam najpierw mieć shotguna potem 2 karabiny i snajperkę lub pistolet. 3)Skin! Dużo graczy uważa że skin=umiejętności. A tak nie jest! Wykorzystaj to i graj tańszym skinem nie legendarnym ani epickim. Wtedy twój przeciwnik nie będzie dawał z siebie wszytkiego aby cie pokonać ponieważ będzie myślał że nie jesteś doświadczony. Wtedy wykorzystaj to i zaatakuj z nieprawdopodobną siłą! 4) Staraj sie nie przebywać ciagle w tym samym miejscu. W Fortnite często się poruszaj aby zminimalizować ryzyko trafienia cie ze snajperki. 5)Osłona. Nie zapominaj się budować gdy masz kłopoty. Materiały zbieraj od samego początku gry i nie rozwalaj całej konstrukcji ponieważ gracze będą mogli dostrzec cię z dużej odległości! To narazie tyle! Mam nadzieje że pomogłem i staniecie się po przeczytaniu tego artukułu bardziej doświadczeni ;D

    15 sierpnia 2018 14:05 2830
    0

    Czasami jednak te lepsze skiny sie przydają bo wtedy przeciwnicy sie ciebie boją i są zestresowani kiedy z nimi walczysz co daje ci przewage ;)

    15 sierpnia 2018 18:39 2830
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się