• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Rework zabójców- czy to dobre?

    Już na serwerze testowym PBE można było zobaczyć, jak będą wyglądali nowi zabójcy. Chcę opowiedzieć co sądzę o większych reworkach. Na pierwszy ogień wezmę Katarinę. Po jednym meczu przekonałem się, że ze zwykłego broken championa, Riot zrobił z niej super, mega broken championa. Zwiększyli jej DMG, zasięg ULTi i sprawili że stała się jeszcze bardziej mobilna dzięki swojemu W. Teraz weźmiemy Talona. I kolejny broken champion. Jego Q zabiera po 700 HP, dzięki E jest super mobilny i potrafi szybko uciekać bądź wchodzić na linię. Talon jest bardzo OP. Ten rework w sumie wyszedł Riotowi, ponieważ jeden lepszy tank potrafi go powalić jeżeli jednak chodzi o granie na bohaterów typu papier Talon zdejmuje ich na Q i W. Z LeBlanc nie miałem większej styczności. wiem tylko, że jej Q potrafi zadać z nałożoną na wroga pasywką 1200 DMG CRIT AP. Zmieniło się też jej combo. Teraz to : 1.W,2.E,3.Q. Działa teraz w bardziej oszukańczy sposób, czyli tak jak jej przydomek nakazuje. I wreszcie przechodzimy do naszego morderczego kiciusia- Rengar. Dla mnie wygląda to teraz bardziej jak jakiś wojownik niżeli zabójca. Jest dziwne połączenie typu zabójcy z wojownikiem. Kiedyś był zbyt dobry. Nawet najlepszych tanków ściągał na dwa comba. Ale zmiany, które u niego zaszły według mnie nie pozwalają już mu być zabójcą. To tylko moja ocena. Chociaż fakt, że na Q kiedyś ONESHOTował ADC też nie jest dobry. Moja ocena reworków to 7/10. Katarina, Talon i LeBlanc są trochę za dobrzy. Odejmuję też punkty za zabranie bardziej zabójczego stylu gry.

    11 listopada 2016 08:56 77
    0

    Gdy Talon użyje R a potem Q do przeciwnika, nie zahacza o niego z R, też na minus.

    11 listopada 2016 11:23 77
    0

    Moim zdaniem zabójcy są trochę za silni jednak zobaczymy co zrobią z nimi w następnym patchu

    11 listopada 2016 11:38 77
    0

    Zachęcają nas do kupna postaci gdy są dobre, w następnych patchach ich osłabią to jest pewne ( chodzi o zabójców ) ;)

    11 listopada 2016 13:38 77
    0

    Ja od tego reworku lb to nią cisne

    11 listopada 2016 20:10 77
    0

    Kha zix tez jest mega mocny

    12 listopada 2016 13:42 77
    0

    Wdł mnie trochę osłabili akali bo na full ulepszonym E miała 1s a teraz 3s ;c i słabsza pasywa ...

    12 listopada 2016 21:58 77
    0

    Rengar wg. mnie mega moc! Przez te zabójstwa które dodają mu % ad. Zabijasz x5 + jeden itemek i nagle masz 800 ad. Mega plus! bedzie Dobry w nowej mecie

    14 listopada 2016 15:09 77
    0

    Talon jest ultra silny.

    15 listopada 2016 20:13 77
    0

    Siemanko jestem tu nowy to nie bić :P według mnie zabójcy np Shaco którego mainuje były mocne w earlygame ale w lategame odpadały teraz dzięki zmianą mogą w późniejszej fazie gry zrobić więcej

    21 listopada 2016 12:08 77
    0

    Kata jest teraz bardziej skillowa, więc jak dla mnie rewroki są jak nabardziej ok.

    24 listopada 2016 11:05 77
    0

    Przepraszam wszystkich, za to co mówiłem o Rengarze. Teraz po zagraniu nim myślę, że znerfili mu tylko early game. A i jeszcze co do pana ironek10. Rengar kiedyś miał item ukryty w sklepie.

    7 grudnia 2016 19:29 77
    0

    Był identyczny jak właśnie pasywka, o której pan mówił. Riot Games po jakimś czasie przeniosło mu ten item właśnie na umiejętność bierną. Tylko, że nie pokazywało kogo zabił Rengo, a teraz pokazuje.

    7 grudnia 2016 19:33 77
    0

    Jak grasz zabójcami to dorby rework, natomiast jak adc to masz słaby sezon.

    23 grudnia 2016 11:21 77
    0

    Katarinę zbytnio ulepszyli. I teraz np takim xerathem którym lubiłem ją niszczyć nie daję sobie rady

    29 grudnia 2016 11:58 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się