• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Poradnik do Fizza!

    Z tego poradnika dowiesz się:
    - Jak obijać przeciwnika żeby wygrać linie
    - Jaki build będzie korzystny
    - Jak wycarrować grę
    Jeśli wybrałeś ten poradnik to na pewno tak jak ja kiedyś chcesz nauczyć siedobrze grać rybką! :D Więc przejdźmy do rzeczy: 

    Harasowanie (obijanie) 
    Zazwyczaj gra fizzem skupia się bez obijania do 3lv. Farmimy 3lv tak aby zebrać jak najmniejszy poke od przeciwnika kiedy otrzymamy już upragniony 3lv zaczynamy go obijać, najczęstrzy problem z początkującym fizzem jest taki, że zaczynją oni wchodzić w przeciwnika z E... Teraz się skup bo musisz zapamiętać, że choćby nie wiem co nie powinieneś tego robić. Na 3 lv combo na obijanie zaczynamy tak Q + W + AA + Ucieczka za pomocą E. Nic prostrzego!  Harasujemy tak przeciwnika do momentu kiedy na następnym combo jesteśmy w stanie go zabi.  E- klucz do sukcesu,  dobry Fizz wie,  że E to najważniejsza umiejętność trzeba wiedzieć kiedy je używać i nie tracić go na marne jednak do tego trzeba trochę praktyki np. Grasz na Yasuo na midzie oboje macie 6lv możesz go zabić ale wchodzisz w niego z Q W AA ult  zostaje mu trochę Hp a tobie pół yasuo właśnie dostał tornado to  czy: użyjesz odrazu E żeby go zabić a może poczekasz aż on spróbuję użyć tornada żeby zabić z ulti ciebie? Rozważając to że yasuo może od flashowac twoje E a następnie trafić cie z tornada i użyć ulta, ja poczekalbym aż użyje tornada i wtedy za pomocą E uchronil się przed nim. Może się to wydawać skomplikowane ale po krótkiej praktyce takie nie jest. 

    Maksowanie: 
    Gram Fizzem od 2 lat i preferuje Maksowanie W następnie E potem Q a w między czasie ult 

    Build: 
    Tutaj jest pies pogrzebany bo większość graczy którzy mają głowę na karku nie ma jednego buildu. Itemy składa się sytuacyjnie więc wiadomo że jeśli macie ahri na midzie pierwszy powinien być abyssal ale skupmy się na tym co powinno znaleźć się zawsze: lich bane, morrelo,  zhonya. Przykładowy build gra na akali 
    Abyssal,  lich bane,  morrelo, zhonya, Buty merce, rabadon

    Carry: 
    Pamiętaj o ważnej zasadzie - wygrywasz linie?  Pomagasz innym. Fizz ma niesamowicie dobre roamy dsjmy na to masz 2/0 masz ulta roamujesz bota,  ADC dostaje 2kille bierzecie tower i robicie smoka,  zawsze z zabicia przeciwnika musicie coś zabrać np jakieś obiectivy. Całe Carry fizzem polega na tym żeby pomóc osobie z teamu która razem z tobą będzie w stanie pociągnąć team do wygranej ponieważ fizz sam w sobie nie da rady. Wymainowany fizz jest genialnym sojusznikiem! 

    Pozdrawiam Otp fizz! Ja? Nie jestem rybą teraz jestem królikiem! ~Cottonail Fizz
     
     

    9 listopada 2016 14:00 324
    0

    Spoko poradnik ;)

    9 listopada 2016 20:29 324
    0

    Dzięki lecz fizz właśnie dostał update i nie bardzo działa jak tylko ogarne nowego wrzucę coś

    9 listopada 2016 22:01 324
    0

    Spoczko

    11 listopada 2016 08:06 324
    0

    Jak grałem to kochałem tą postać. I grałem na tak niskim poziomie że byłem w stanie sam wygrać grę. Rekin w teamfajcie i ggwp

    13 listopada 2016 09:51 324
    0

    Znam to uczucie :D ale teraz trochę go pozmieniali i nie jest już tak kolorowo przynajmniej w platynie

    13 listopada 2016 09:54 324
    0

    Podpowiem Ci, że zrobili reworka czyli już tak samo go nie składasz oraz odpisz teraz dokładnie skill "W" ponieważ im więcej czekasz (aż się zaświecą widełki) tym masz więcej dmg

    14 listopada 2016 16:00 324
    0

    Przyda się

    14 listopada 2016 17:20 324
    0

    super XD

    14 listopada 2016 20:41 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się