• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    War Thunder

    (4.29/5) 17310 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    multikonto

    Dlaczego przy trzecim zadaniu w WT, mój screenshot jest odrzucany z powodu posiadania multikont? Nie posiadam innych kont, dopiero co się tu zarejestrowałem. Pomoc techniczna jest godna pożałowania, przy próbie tworzenia "ticket"'u, odpowiadasz na pytania, jednym z nich jest opcja, czy posiadasz multikonto, pytania te nie prowadzą do formularza kontaktowego, ale do zaprogramowanej odpowiedzi, której treść uzmysławia ci, że nie masz nic do gadania, bo posiadasz multikonto szydząc z ciebie kwitującym całość hasłem "Wszystko jasne". Jest oczywiście podany e-mail do wsparcie w razie jakichkolwiek pytań, jednak odpowiada na niego automat, który pisze, że nie ma wsparcia przez e-mail, tylko trzeba założyć "ticket". Nie dość, że fałszywie oskarżają, śmieją się w twarz, to jeszcze robią z ciebie kretyna.

    19 listopada 2020 16:41 11
    0

    Próbowałeś napisań do Misty? Kontaktując się z administratorami w ten sposób możesz opisać swoją sytuacji.

    19 listopada 2020 17:25 11
    0

    Wystarczy tutaj napisać do supportu że nie zalicza wam zadania ze względu na multi konto którego nie macie war thunder a jest dobry screen jakosci i wgl i wam dadzą daje linka https://gamehag.com/pl/kontakt Można zamknąć :)

    23 listopada 2020 09:52 11
    0

    Tego odnośnika nie mogłem znaleźć, Kontakt na dole strony prowadzi do "Chat z Misty". Dzięki.

    27 listopada 2020 22:39 11
    0

    Pytanie mam - jeśli zarejestrowałem się z innej strony do WT, to czy można usunąć tam konto?

    28 listopada 2020 11:51 11
    0

    tak można usunąć

    28 listopada 2020 19:53 11
    0

    Dziękuję za precyzyjną odpowiedź ;)

    29 listopada 2020 12:32 11
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się