• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Jak dobrze grać jaycem na midzie

    Żeby dobrze grać jaycem na midzie potrzeba kilku niezbędnych rzeczy. Myślę że nie trzeba omawiać skili oraz mechaniki jayce ale po krótce powiem co ciekawego jest w jego potencjale. Wiem że jak to będzie bardzo długie nikt tego nie przeczyta całęgo dlatego postaram się szybko to omówic. Niestety ostatnio mało grałem jaycem dlatego moje uwagi mogą być lekko nieaktualne 
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Żeby dobrze grać jaycem na midzie potrzeba kilku niezbędnych rzeczy. Myślę że nie trzeba omawiać skili oraz mechaniki jayce ale po krótce powiem co ciekawego jest w jego potencjale. Wiem że jak to będzie bardzo długie nikt tego nie przeczyta całęgo dlatego postaram się szybko to omówic. Niestety ostatnio mało grałem jaycem dlatego moje uwagi mogą być lekko nieaktualne 



    Musimy pamiętam że najlepiej zaczynać z strzelbą. Jego strzelba i skil Q pozwala zadawać dobry rage przeciwnikowi. Podczas ataku należy obijać kogoś z kompinacji Q+E w postaci młota potem uzyć W i gdy się skończą 3 ataki zmeinić się na młot. Następnie doskakujemy do kogoś z Q i używamy autoataku ponieważ jego pasywka zdejmuje armor i magick resist. następnie włączamy W oraz dalemy autoatak i E. Nie ma szans żeby ktoś przeżył te kombo. Msuimy grać dosyć ostrożnie jaycem i tylko gdy mamy culdowny na E i Q w postaci strzelby możemy inicjować. Myślę że pomogłem kilku graczom LoL'a. Dzięki za przeczytanie tego bardzo krótkiego poradnika ;3 do następpnego. Pisał dla was KRECIK ...............................................................................................................................................................................................................................................................................................Musimy pamiętam że najlepiej zaczynać z strzelbą. Jego strzelba i skil Q pozwala zadawać dobry rage przeciwnikowi. Podczas ataku należy obijać kogoś z kompinacji Q+E w postaci młota potem uzyć W i gdy się skończą 3 ataki zmeinić się na młot. Następnie doskakujemy do kogoś z Q i używamy autoataku ponieważ jego pasywka zdejmuje armor i magick resist. następnie włączamy W oraz dalemy autoatak i E. Nie ma szans żeby ktoś przeżył te kombo. Msuimy grać dosyć ostrożnie jaycem i tylko gdy mamy culdowny na E i Q w postaci strzelby możemy inicjować. Myślę że pomogłem kilku graczom LoL'a. Dzięki za przeczytanie tego bardzo krótkiego poradnika ;3 do następpnego. Pisał dla was KRECIK 

    8 listopada 2016 17:13 324
    0

    Dzieki za pomoc, szukalem tego a teraz od razu wiadomo o co chodzi i jak zagrac :)



    9 listopada 2016 18:19 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się