• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    League Of Legens poradnik do vel'koz'a

    W tym poradniku postaram się napisać jak najlepiej grać Vel'koz'em który jest bardzo silnym bohaterem w League Of Legends. Ten poradnik jest przeznaczony dla osób które wiedzą przynajmniej co robią jego umiejętności.
    Vel'koz jest to mag który specjalizuję się w robieniu dużych obrażeń w przeciwnej drużynie. Ta postać jest magiem która może iść na środkową jak i dolną linię jako support (wsparcie).Zacznijmy jakie są jego 2 comba. 1 i najprostrze do wykonania jest W E 2 które wymaga chwili czasy jest W, E, Q, W i R które w 100% zabije waszego przeciwnika.
    Pewnie spytacie: nawet jeśli znam te 2 komba to nie wiele mi to daje albo zawsze tak robię ale zanim zabije przeciwnika ja umieram pierwszy lub przecież Vel'koz ma małe obrażenia (co jest nie prawdą). 1 rzecz ważna na Vel'koz'ie jest odległość wasza od przeciwników 2 Itemy jakie kupujecie na niego 3 czy trafiamy naszymi umiejętnościami w wrogów którzy są zagrożeniem dla całej dróżyny  (choć z tym trafianiem to nie jest wbrew pozorom nic trudnego). Odniosę się do teraz do jakich i w jakiej kolejności mamy kupowac nasze przedmioty. na pączątku składamy: Morello, Lonki, Róźdzke wieków, Rylai, Echo Luden i Rabadona. W sumie to wszystko jeśli chodzi o granie tą postacią reszta zależy od waszych umiejętności i doświadczenia.                                                                                                                                                                                                                                                
                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
    Życzę powodzienia w daljszej grze.                                                                                                                                                                                                                                                                                          
                                                                                                                                                        

    28 października 2016 15:38 324
    0

    Vel trochę zbyt mocna postać po wymainowaniu

    28 października 2016 16:28 324
    0

    XD słabe wiem

    28 października 2016 16:28 324
    0

    Pisze ten komentarz jedynie dla exp xd

    30 października 2016 10:11 324
    0

    tak w połowie ale tak szczerze bardzo chciałbym to poprawić xd

    30 października 2016 10:42 324
    0

    tak w połowie ale tak szczerze bardzo chciałbym to poprawić xd

    30 października 2016 10:42 324
    0

    większość osób pisze post i komy tylko dla exp wiesz Wojstar ?

    30 października 2016 11:05 324
    0

    Nwm po co ci Morello... ja buduje go najpierw Różdżka Wieków później Ryala, Echo, Kostur Pustki i 2 Rabadony

    2 listopada 2016 16:10 324
    0

    no dla mnie jest okej xddd

    6 marca 2020 21:11 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się