• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Pytanie lekko nie na temat

    Wiem, że to nie ten dział, ale to dość ważne dla mnie. Czy dwie RÓŻNE kości ram będą się ze sobą gryzły? (chodzi o modele) I proszę bez głupich odpowiedzi ;p

    15 czerwca 2018 07:22 491
    0

    Przy kościach RAM powinieneś zwrócić uwagę na CL(im niższa wartość tym lepiej) to czasy dostępu do pamięci. Oraz taktowanie. No i oczywiście wersje DDR. Kości powinny być być tej samej wersji DDR co płyta główna. A dostępy i taktowanie będą brane pod uwagę te gorsze. Więc ta lepsza nie będzie chodzić na pełnej wydajności.

    15 czerwca 2018 08:53 491
    0

    A czy częstotliwości mają jakieś znaczenie? Nie znam się na tym, a w internecie nie ma konkretnych informacji. i oczywiście chodzi mi o dokupienie jednej kości 4gb, bo jedną jak wiadomo już mam, a chciałbym zwiększyć swoje podzespoły, a bałem się że będę musiał kupić dwie różne, aby tylko były takie same ;v

    15 czerwca 2018 14:50 491
    0

    No taktowanie(czestotliwość pracy) wiadomo im wyższe tym lepiej. Najlepiej aby miał identyczne wtedy będą najwydajniej pracować. Jeśli któraś będzie miała niższe to będą w tej częstotliwości pracować. Lepsza dostosowywuje się do gorszej.

    18 czerwca 2018 16:15 491
    0

    raczej nie tak myślę

    18 czerwca 2018 20:44 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się