• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Czy uważacie, że nowość którą wprowadził GameHag jest dobra?

    Chodzi mi o nowość z "Żabami" i "Ropuchami". Moim zdaniem twórcy dodali tą opcje, ponieważ zauważyli ze coraz mniej użytkowników loguje się do GameHag i w ten sposób chcieli przyciągnąć osoby które przez dłuższy czas nie używają GameHaga. Czy to jest dobre? Ja osobiście uważam, że: dla twórców po części, ponieważ część osób wróci, a część zrezygnuje. Dla użytkowników uważam ze będzie to bardzo uciążliwe, ponieważ musieli by poświecić część życia na taką stronę, poza tym odbieranie po 1 mies. KD jest złym pomysłem, bo np. ktoś sobie mógł kupić KD i nagle one zacznie znikać - to wygląda tak jakby ktoś wyciągał Ci 10zł co tydzień z portfela. Podsumowując. Uważam ze te "Ropuchy" i "Żaby" to bardzo zły pomysł. Piszcie w komentarzach co na ten temat uważacie Pozdrawiam, GAMING_PL

    16 lipca 2020 11:43 491
    0

    Czasami to ich głowa boli . Zamiast poprawić tu i uwdzie to będą dodawać jakieś płazy .

    16 lipca 2020 12:36 491
    0

    naiwniak z ciebie, dodali tę opcję nie dlatego że logowała się coraz mniej osób, tylko dlatego że za dużo osób logowało się jedynie dla dziennego bonusu. strona nic na nich nie zarabiała, a jedynie sponsorowała ich nagrody. po prostu w obecnych czasach nie mogą sobie już na to dłużej pozwolić.
    ale to co zrobili z artykułami to owszem bardzo zły pomysł.

    16 lipca 2020 15:25 491
    1

    Według mnie ta zmiana nie jest taka zła, ludzie się logowali tylko po codzienne kd a nagrody tylko te najtańsze kupowali. Po jakimś czasie i tak zniknie ta aktualizacja poniewaz ludzie przestaną z tej strony korzystać. Według mnie Ludzie chcieli by wszystko co najlepsze.

    17 lipca 2020 11:07 491
    3

    nie podoba mi sie:(

    18 lipca 2020 19:52 491
    0

    Coraz gorzej... Dużo ludzi odejdzie.

    20 lipca 2020 15:30 491
    0

    Problem polega na tym, że:
    1. bywają okresy posuchy, gdzie po prostu nie ma nowych zadań
    2. dużo zadań np. z tablic zajmuje parę tygodni. Robisz zadanie 2 tygodnie to już zostajesz żabą.
    plus
    3. Nagrody, które chcę znowu są niedostępne. Więc czekaj sobie i trać KD ;/

    22 lipca 2020 15:08 491
    0

    totalna porażka

    5 sierpnia 2020 13:52 491
    0

    nie podoba mi się

    5 sierpnia 2020 16:17 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się