• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    za 7 dni zostaniesz żabą czyli jak GAMEHAG WYMUSZA AKTYWNOŚĆ NA GRACZACH

    Najczęściej korzystam ze strefy apek i tak nabijam kd ale żeby mi zmniejszać kd to jest ***** przesada to moja wina,że macie mało gier przeglądakrowych?

    15 lipca 2020 18:13 2847
    1

    no nie

    16 lipca 2020 21:36 2847
    0

    Gamehag wykonał najgorszy możliwy ruch, którego skutkiem będzie utrata większości użytkowników

    17 lipca 2020 11:27 2847
    0

    Gamahag nakazuje użytkownikom wykonywać zadania z gier zapominając o innych aktywnościach w których można zarabiać kamienie dusz (strefa apek/artykuły).Nie uważacie że jest to trochę głupie że w ciągu tygodnia za niewykonanie zadania z jakiejś gry zostanie się ukaranym dostając różne niedogodności takie jak mniejsza ilość kd za artykuły, brak kd za logowanie itp. A po miesiącu zabieranie 50 kd tygodniowo. Jak tylko się to czyta to już chce się przestać korzystać ze strony.

    17 lipca 2020 11:36 2847
    0

    Na Gamehag większość zadań jest z gier które trzeba pobrać na komputer i one wcale mało nie ważą przykładowo War Of Warship waży 10-15 GB więc nie każdy może ściągnąć taką grę żeby zrobić w niej 3 zadania aby następnie ją odinstalować. Oraz może zdarzyć się tak że jakaś część społeczności wykonała wszystkie zadania z gier i nie ma szans aby powstrzymać przemianę w żabę a potem w ropuchę

    17 lipca 2020 11:40 2847
    0

    Jedynie co nam zostaje to próbować kontaktować się z osobami które zarządzają Gamehagiem aby wycofali lub złagodzili zmiany w regulaminie ponieważ w innym wypadku strona zostanie zamknięta gdyż nikt nie będzie chciał z niej korzystać.

    17 lipca 2020 11:44 2847
    0

    każą nam robić te zadania a sami ich nie akceptują, w dodatku wiele osób tutaj nie ma tyle czasu gdyż musi chodzićć do pracy/szkoły, spotyka się z dziewczyną/chlopakiem lub ma inne ważne sprawy naa głowie

    21 lipca 2020 12:27 2847
    0

    ja już zmieniłem stronę na **********

    21 lipca 2020 12:36 2847
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się