• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Uwaga -- zmiana regulaminu

    Dziś dostałem maila, że zmianieaja regulamin. Jak nie bedziesz regularnie wykonywał zadań co 30 i 7 dni to beda wprowadzać obostrzenia że nie bede dostawał kamieni za logowanie i mniej za inne aktywności. Zmieniają regulamin który już kiedy zatwierdziliśmy a co jeżeli sie nie zgadzam i chce zostać przy aktualnym dla mnie to oszustwo.

    2 lipca 2020 15:35 491
    1

    Sprawdziłam swojego e-maila, i muszę przyznać, że gamehag nieźle podniósł mi ciśnienie. Ceniłam sobię tą stronę nie tylko za klimat w niej panujący, ale też za różne możliwości zdobywania kd w zależności od preferencji. To użytkownik decyduje czy chce grać w gry, by szybciej uzbierać kd, czy może zbierać je miesiącami, na spowolnionych obrotach. Ja należę do tego drugiego typu-zbieraczy kd. A to dlatego, że wolę oszczędzać internet, niż później siedzieć i czekać aż załaduje mi się jakaś strona. Mówię teraz głównie o grach do pobrania, ale też i o tych na przeglądarkę (nawet nie wiecie ile danych zżerają) Gdy pobrałam pewną grę mój pc tak niemiłosiernie zacinał, że nie było mowy o wykonywaniu jakichkolwiek zadań w grze. Ponadto nie zawsze mam dużo wolnego czasu. Co prawda teraz są wakacje, ale ja wolę spędzić czas na innych czynnościach, niż tylko być przyklejona do komputera i wykowywać zadania w grach, które nawet nie podchodzą pod moje zainteresowania. Obecnie zbierałam na nieco bardziej wartościową nagrodę, ale chyba zamówię jej najtańszą wersję. Ogólnie mówiąc jest to strzał w stopę większości użytkownikom na gamehagu. Popieram opinie przedmówców.

    2 lipca 2020 23:27 491
    0

    fajna gra

    3 lipca 2020 00:07 491
    13

    Tutaj omawiany nowy regulamin (nie wiem czy tylko to dodali), dla tych co nie chcą szukać.

    § 6 Kamienie Dusz i nagrody

    22,Jeżeli w ciągu 7 dni Użytkownik nie wykona nowego zadania Portalu Gamehag.com zostaje objęty Urokiem, który powoduje zmiany w przyznawaniu Kamieni Dusz, a jego konto otrzymuje tytuł Zaklętej Żaby:
    a) użytkownik przestaje otrzymywać dzienne Kamienie Dusz przyznawane za codzienne logowanie;
    b) użytkownik otrzymuje 10% kwoty Kamieni Dusz przyznawanej za stworzone Artykuły;
    c) użytkownik otrzymuje 10% kwoty Kamieni Dusz za sprzedane nagrody;
    d) użytkownik nie otrzymuje Kamieni Dusz za głosowanie nad Artykułami;
    e) użytkownik nie otrzymuje Kamieni Dusz za zgłaszanie postów.

    23.Jeżeli w ciągu 30 dni Użytkownik nie wykona nowego zadania Portalu Gamehag.com zostaje objęty Urokiem, który powoduje zmiany w przyznawaniu Kamieni Dusz, a jego konto otrzymuje tytuł Oślizgłej Ropuchy:
    a) utrzymane zostają zmiany w przyznawaniu Kamieni Dusz na koncie użytkownika wynikające z posiadania tytułu Zaklętej Żaby;
    b) z konta użytkownika odejmowane jest 50 Kamieni Dusz co każde 7 dni aż do czasu zdjęcia Uroku.

    24.Jeżeli konto Użytkownika zostało objęte działaniem Uroku, można cofnąć uzyskane efekty poprzez wykonanie przynajmniej jednego zadania z Gier lub Ścian Ofert dostępnych na Portalu Gamehag.com

    25.Po cofnięciu efektów Uroku z konta Użytkownika, Użytkownik otrzymuje status Tarczy Magicznej, która pozwala na jednorazowe zdobycie bonusu w postaci dodatkowych 5% kwoty Kamieni Dusz w zamian za wykonanie pierwszego zadania po zdjęciu Uroku.

    26.Status Tarczy Magicznej trwa 7 dni od zdjęcia Uroku. Jeżeli Użytkownik nie wykona przynajmniej jednego zadania w tym czasie, traci status Tarczy Magicznej, a jego konto ponownie otrzymuje tytuł Zaklętej Żaby.

    27.Status Tarczy Magicznej Użytkownik otrzymuje każdorazowo po zdjęciu Uroku.

    3 lipca 2020 07:35 491
    0

    Przecież to jest kabaret. Jeśli nic nie zrobisz w ciągu 7 dni to zabiorą AŻ 90% zysku z napisanych artykułów. Co jeśli ktoś zrobił wszystkie zadania na PC? Wiem, że może też na telefonie ale jaka szansa, że zaliczy i dadzą KD za nie? Ja nigdy nie dostałem KD za zadania na telefon, a wiele razy próbowałem.

    Gorzej już być nie może.

    A nie, Jeśli w ciągu 30 dni nie zrobisz żadnych zadań to będą ci teraz jeszcze ZABIERAĆ KD. Co tydzień po 50 KD. Przecież to brzmi abusrdalnie.

    Nie ma po co już korzystać z tej strony. Idę zrobić jakieś zadanie na szybko aby kupić nagrodę i zwijam manatki. Ktoś zna jakieś inne stronki do zarabiania? Oprócz do gry i bananek. Mam nadzieje, że Gamehag się opamięta i nie wdroży nowego regulaminu w życie.

    Edit: (Czy wam działą wysyłanie screenów do weryfikacji zadania, bo mi nie działa. Nie wiem czy to tylko u mnie, ale ostatnio Gamehag ma dużo błędów. Podczas wysyłania wiadomości pojawia się smutna minka, a gdy piszę obszerną opinię to co jakiś czas przerzuca mi wyrazy na początek)

    3 lipca 2020 07:43 491
    0

    Ja nawet nie mam jak wykonywać zadań, więc pewnie niedługo trzeba zwijać z tąd manatki.

    3 lipca 2020 09:53 491
    0

    zadania w sensie takie w grach tylko?

    3 lipca 2020 10:59 491
    0

    A jeżeli nie ma już zadań alno trwaja te zadania wiecej niż 7 dni - ADMIN - CZY SUPORT -- Myślicie tam po drugiej stronie troche????? Wulgarnie ale może dotrze Mił by było jakby jakiś admin czy ktoś kto ma coś do powiedzenia odezwał sie w tym wątku

    wprowadzili konto vip PŁATNE
    nowe obostrzenia
    nagrody drożeją
    stronka chce zarobić ale szybko na tym stracą
    ja mam konto vip bo postanowiłem poprostu wspierać strone o tak poprostu ale jeżeli znikną mi kamieni z konta albo przestane dostawać to kończe supskrypcjie

    3 lipca 2020 14:59 491
    0

    a jak komuś np. komputer się zepsuł albo nie ma czasu na gamehag to co? to jest niesprawiedliwe

    3 lipca 2020 15:17 491
    0

    najpierw niech dodadza duzo wiecej zadan i zlecen i ogolnie mozliwosci zdobywania tych kd a pozniej cos zmieniaja ale wazne zeby pieniążki wpadły i zeby bylo za co chleb kupic xd

    3 lipca 2020 15:32 491
    0

    Od kiedy tu byłam coś mi tu śmierdziało... wiedziałam ze ta strona nie jest taka dobra jaka sie wydaje. Ktoś zrobił wszystkie zadania wiec nie moze juz nic robić i co? I OCZYWIŚCIE BĘDĄ MU ODBIERAĆ KD NA KTÓRE ZMARNOWAŁ SWÓJ CENNY CZAS BO OCZYWIŚCIE PIENIĄDZE NAJWAZNIEJSZE! to juz wielka przesada!

    3 lipca 2020 15:49 491
    0

    Jaka żenada, wydaje wszystkie KD, zostanę może tylko dla for.

    3 lipca 2020 19:10 491
    0

    Niestety, ale muszę się z Wami zgodzić. Takie zmiany nigdy nie powodują niczego dobrego dla strony. 250KD za artykuły to śmiech na sali. Szkoda, bo myślałem, że zagoszczę tu dłużej. Konta jeszcze nie usunę, ale raczej nie będę często tu witał, no chyba, że wróci większe wynagrodzenie za pisanie. Było miło :(

    4 lipca 2020 09:59 491
    0

    niefajne te zmiany, tym bardziej, że czasem jak się zrobi wszystkie dostępne zadania to tygoniami nie ma nic nowego :/

    5 lipca 2020 04:23 491
    0

    Co oni sobie myślą?! To przeciez skandal jest!

    5 lipca 2020 10:58 491
    0

    A w mailu - "Słuchamy Was i waszych opinii o tym jak możemy sprawić by jeszcze lepiej korzystało Wam się z Gamehag."
    No dobra, to kto się przyznaje, z czyjej sugestii wprowadzono te zmiany? Bo skoro słuchają nas, to najwyraźniej jakiś diabeł im to podpowiedział.

    Nie mogę się doczekać momentu w którym pojawią się te złe uroki. Ależ będzie burza na forum. No sorry, ale taki żółty owoc tropikalny pozwala na ponowne granie w gry po miesiącu, a inne strony tego typu oferują więcej ścian ofert. A tu co my mamy, delikatesy centrum, mcdonald i multum ofert które są źle opisane, bo ja widzę na oko że to pobierz i uruchom zawiera ukryte "zdobądź x lvl"... i jeszcze często w czasie w którym trzeba by było coś zainwestować żeby zdążyć.
    Za rejestrację na gamehagu dostałam 1,2$ na innej stronie, zgarnęłam kilka dych psc i dwie fajne gry które chciałam, ale jak patrzę na regulamin to chyba koniec tej zabawy? Czar prysł, inne strony mają lepszą ofertę.

    Ciekawi mnie tylko czy w pewnym momencie będę mieć kd na minusie. Ha, to jest powód żeby nie usuwać konta.

    5 lipca 2020 15:33 491
    0

    no, szkoda że zmienili ten regulamin

    5 lipca 2020 19:54 491
    0

    Jak dla mnie nowe regulacje są niemożliwe do spełnienia. Nie mogę wykonywać zadań na telefonie, bo to u mnie nie działa. Na komputerze jest problem z weryfikacją. Nawet gdybym prubowała wykonać jakieś zadanie raz w tygodniu to ze względu na problemy leżące po stronie Gamehag jest to niemożliwę.

    7 lipca 2020 20:02 491
    0

    *Podbijam wątek, aby był widoczny, bo trochę został zakopany*

    Tak tylko przypomnę, że te zmiany wchodzą w życie jutro - 15 lipca (info dla tych co zapomnieli lub o tym nie wiedzieli) Zamówcie nagrody póki nie zabierają jeszcze KD za nie wykonywanie zadań w określonych odstępach czasowych.

    14 lipca 2020 17:44 491
    0

    No to pięknie. Dopiero co poznaję stronę i już zmiany. Masakra xD

    14 lipca 2020 23:19 491
    0

    250 kd to jakaś parodia jeśli ktoś szanuję swój czas. Niestety zanim to zauważyłam to zdążyłam jeden napisać ale to ostatni raz. Trzeba być pijanym albo niespełna rozumu żeby wprowadzać taki regulamin.

    15 lipca 2020 09:02 491
    0

    Do niedawna 1 artykół = 2 lub 3 skrzynki
    Teraz 2 artykóły = 1 skrzynka
    mówili że kd sie nie psują ale nie powiedzieli jaka tu jest inflacjia
    Dajcie tu łapki w góre morze jakiś ktoś z adminów wkońcu odważy sie z nami porozmawiać

    15 lipca 2020 09:10 491
    0

    ...przynajmniej jest licznik ile czasu nam zostało na zrobienie czegoś żeby uniknąć uroku!
    akurat się przejmą usuwaniem kont, nie na nas zarabiają najwięcej.

    15 lipca 2020 16:48 491
    0

    jezu kończę z tą stroną mam 6 dni na zrbienie zadania i musze dobić do 3 lvl żeby odebrać nagrode ale to bedzie mój ostatni raz na tej stronie mam 374KD i dobije do tych 400 żeby wziąć skina do cs go i znikam strona nie warta uwagi jest owiele gorsza od innych nie polecam

    15 lipca 2020 18:17 491
    0

    No troszkę słabo z tymi zmianami w regulaminie. Jakbym miał się przesiąść na inny serwis to polecacie jakieś podobne do tego i na którym się dosyć sensownie wbija punkty?

    15 lipca 2020 18:51 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się