• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jak wyjsc z silvera?

    Probowalem wszytkich assasinow, ale nadal z trudem wygrywam gry. Za jakakolwiek pomoc bardzo dziekuje.

    11 kwietnia 2018 07:22 77
    0

    Musisz mieć najlepszą dolną linie

    14 kwietnia 2018 10:50 77
    0

    Gram od nie dawna , może jakieś 3-4 miesiące i ostatnio wbilem 36 lvl i pomyślałem ze bede gral rankedy i ta pierwsza moja dywizja to silver 5. I teraz chce wygrać bo bede mial golda 1

    14 kwietnia 2018 14:14 77
    0

    Ale nie wiem jak wyjsc ,mojim zdaniem oglondaj duzo poradników do twojich mainów. I mieć lepszego skilla

    14 kwietnia 2018 14:16 77
    0

    Graj janną na supporcie,i dobierz sobie jakiegoś ogarniętego junglera :)

    15 kwietnia 2018 20:26 77
    0

    Najlepiej jest grać w silverze na jungli, bo masz kontrole nad każdą linią i zawsze możesz zejść i pomóc. Graj postaciami łatwymi mechanicznie i pod carry. Raczej unikaj postaci wymagających dużej bazy doświadczenia i umiejetnośći. Skup się na objective'ach, czyli rób dragony, herolda i jak się uda barona. Nie pchaj sie tylko do przodu ani po fragi. Jeśli jesteś do przodu z lvl'em, przejmij jungle lub rób przewagę na innych liniach, które sobie mniej radzą od Ciebie. Graj zespołowo, bo przedewszystkim tutaj o to chodzi. Staraj się unikać konfrontacji z innymi graczami, nawet jeśli cię wyzywają, bo to pogarsza chęć do gry. Oglądaj poradniki, dużo ich jest na youtube. Powodzenia :)

    16 kwietnia 2018 16:55 77
    0

    Grać Teemo na topie xd

    17 kwietnia 2018 07:15 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się