• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Żenada - Giveawaye

    Proszę Was co to ma być? Po co mam zdobywać 5 poziom na steam, jak np. nie korzystam z tego, bo gram w lola czy inne gry nie wymagające tego. W dodatku dowiaduję się tego po wykonaniu wszystkich zadań (promowanie serwisu, zagranie w grę, uzbieranie danej kwoty KD). Sprytnie, ale może wypadałoby wcześniej o czymś takim poinformować? Jakie dziecko czyta tutaj regulamin? Tak ja też jestem dzieckiem i nie chciało mi się czytać, przeleciałem pobieżnie wszystkie punkty. Puknijcie się w łeb. Ten piąty poziom powinien już być jak coś wliczony do zadań. Dzięki za wykorzystywanie mnie i wielu nie mających pojęcia maluchów (dla nie kumatych - ironia).

    7 kwietnia 2018 08:18 491
    3

    Taaak... Zrobiłam wszystkie podpunkty giveawaya, a na koniec dowiaduje się, że niepotrzebnie zakładam konto na discordzie... Brawo Gamehag, fajnie tak obchodzić prawdę i wykorzystywać nieuwagę :/

    7 kwietnia 2018 08:24 491
    1

    Heh.. Rozumiem wasze oburzenie. Sam kiedyś chciałem spróbować się w giveawayach, ale jak zobaczyłem, czego wymagają aby zdobyć jakiś durny kod lub skrzynke to wybuchnąłem śmiechem. Na wszystkie sposoby chcą się tylko zareklamować, i z nas robią niewolników, bo i tak dostajemy za to 1/3 ich zysku. Chętnie przeczytam sobie regulamin tej strony, bo robią nas w konia ;x

    7 kwietnia 2018 10:33 491
    0

    Właśnie zastanawiałem się czy brać udział w giveawayu, dla mnie 5 lvl steam to nie problem. Aczkolwiek bardziej odrzuca mnie robienie z siebie żebraka przed wszystkimi znajomymi na social media. Więc dzięki postoje ;) Jak by to chociaż było bardziej kreatywne, nie wiem napisz zdanie o jakiejś grze albo coś to jeszcze by uszło...

    7 kwietnia 2018 13:39 491
    0

    Nie wiedziałem, ale bardzo dziękuje za twój poświęcony czas. Może kiedyś się skuszę, lecz teraz jestem zbyt bardzo wkurzony, żeby robić ten giveaway dla durnej skrzyni.

    7 kwietnia 2018 21:42 491
    0

    Te gry, które są w giveawayach na Gamehag to straszny gruz.

    8 kwietnia 2018 08:42 491
    0

    Ja zawsze z tych giveawayow dostaje zuzyty kod do gier steam xD

    15 kwietnia 2018 20:33 491
    0

    Prawda

    17 kwietnia 2018 17:45 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się