• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    War Thunder

    (4.29/5) 17287 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    Złote Orły

    Siemanko, wie może ktoś jak można zdobyć Złote Orły (walute w grze) bez kupowania ?

    2 czerwca 2020 19:54 11
    0

    Złote Orły można zdobywać wykonując ,,złoty zakład "

    17 czerwca 2020 01:52 11
    0

    dosyć prosto je zdobyć

    18 czerwca 2020 21:13 11
    0

    Można je zdobyć w niektórych eventach, zdobywając w skrzynkach lub wykonując zakłady albo grosza dać gaijinowi, sakiewką potrząsnąć ale skoro taka opcja Cię nie satysfakcjonuję ( Nie dziwię się bo Złote Orły są strasznie drogie ) to mam jeszcze jedną opcję. W eventach można zdobyć kupony na pojazdy a te można opylić w sklepie na stronie gajinu. Jeżeli ktoś kupi twój przedmiot to dostaniesz tzw. przez społeczność WT gajindolce a za nie możesz kupić Złote Orły. Ale to już wymaga trochę wkładu w grę i umiętności dobierania cen do produktu jaki się sprzedaje by ktoś to w ogóle kupił no i cierpliwości oczywiście. Produkt może zyskać na wartości gdy się chwilę poczeka. Po prostu trzeba myśleć przedsiębiorczo. I drobna uwaga, NIGDY nie używaj Złotych Orłów to przyśpieszania badania, jest to bardzo nie opłacalne. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.🙂

    22 czerwca 2020 13:51 11
    0

    W tym zadaniu trzeba chyba kupić paczkę 150 orłów na tej stronie lub jest to tylko jedna z opcji.

    26 czerwca 2020 03:20 11
    0

    chyba tak...

    27 czerwca 2020 20:39 11
    0

    Można je zdobyć w niektórych eventach, zdobywając w skrzynkach lub wykonując zakłady albo grosza dać gaijinowi, sakiewką potrząsnąć ale skoro taka opcja Cię nie satysfakcjonuję ( Nie dziwię się bo Złote Orły są strasznie drogie ) to mam jeszcze jedną opcję. W eventach można zdobyć kupony na pojazdy a te można opylić w sklepie na stronie gajinu. Jeżeli ktoś kupi twój przedmiot to dostaniesz tzw. przez społeczność WT

    30 czerwca 2020 16:13 11
    0

    w tej grze trzeba tylko wydawać pieniądze nic za darmo

    30 czerwca 2020 16:14 11
    0

    za samouczki

    30 czerwca 2020 23:17 11
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się