• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    World of Warships - Free Premium Bonus!

    (4.36/5) 8912 ocen

    Graj i zdobądź

    3300
    Kamienie Dusz

    Za 3 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Rozegraj przynajmniej 7 bitew i zdobądź swój pierwszy okręt wojenny

    Problem z realizacją zadania

    Witam, tak jak w temacie mam problem z realizacją zadania. Przesłałem screena potwierdzającego lvl i niestety został on odrzucony dlatego, że rzekomo konto którego użyłem do wysłania screena nie było stworzone z linku który jest podany na stronie. Zrobiłem wszystko krok po kroku tak jak należy i nie wiem z kim mam się kontaktować w tej sprawie. Dziękuję z góry za pomoc i odpowiedzi!

    1 czerwca 2020 20:57 6547
    0

    Nie mam totalnie żadnych wtyczek w przeglądarce, rejestrowałem się przez link. Mail również jest potwierdzony, jeszcze przed chwilą sprawdzałem. Wszystko jest zrobione poprawnie w 100%
    @KappaHype

    1 czerwca 2020 21:35 6547
    0

    Wciąż czekam na odpowiedź

    3 czerwca 2020 00:18 6547
    0

    nie komentuj jak nic nie wnosisz do rozmowy.

    11 czerwca 2020 21:22 6547
    1

    Bardzo chętnie ci bym pomógł ale jestem tu nowy tak naprawde, bo konto zalozylem roktemu ale dopiero teraz wchodze na te strone.

    12 czerwca 2020 04:46 6547
    1

    Jesteś kolejną osobą która to robi. Nie komentuj jak nic nie wnosisz do rozmowy.

    12 czerwca 2020 10:59 6547
    1

    możesz to z gloś się do Misty czyli twórcy strony masz jom w lista znajomych klikasz na niom i klikni problem ze stronom i wybiierasz tesz zadania,itd dalej rub co ci każe Misty

    12 czerwca 2020 12:24 6547
    1

    Jedyne rozwiązanie to pisać do supportu. Zazwyczaj to zaliczą jeśli jest dobrze zrobione. A jeśli support nie pomoże- cóż, niestety nic nie zrobisz. Zakładasz zupełnie nowe konto albo odpuszczasz. Też niestety miałem takie sytuacje w innych grach i w pewnym momencie nic już się nie poradzi. Miałem jeszcze tak że za drugim razem też nie chcieli mi kolejnego nowego konta zaliczyć, to wtedy wysłałem im maile aktywacyjne z datami rejestracji w grze, to pomogło.

    27 lipca 2020 12:46 6547
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się