• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jak wyjść z bronza

    Mam pytanie siedze w b1 i staram się wyjść, jaką postacią polecacie grać?

    14 marca 2018 13:49 77
    0

    Polecam znalesienie ekipy żeby nie grać z trolami, lub zobacz na youtube kanał polskiego zawodnika esportu jankosa.
    I jak masz czas zobacz mój profil a pod nim mój poradnik do skarnera benęł wdzięczny😄

    14 marca 2018 13:53 77
    0

    Graj poprostu tym czym najlepiej umiesz grać

    14 marca 2018 14:05 77
    0

    To nie zależy tylko od postaci.
    Aby wyjść z brązu, po prostu musisz popełniać jak najmniej błędów.

    Przede wszystkim:
    >Dbaj o wizję
    >Zachowaj balans między farmieniem się a walką z przeciwnikami lub ich obijaniem
    >Staraj się dobrze oszacować wynik danej akcji
    >Musisz naprawdę dobrze się farmić, aby móc zapewnić też wsparcie sojusznikom (roam)
    >Nie bądź toxiciem. Jak ktoś zginie i go zjedziesz - to nie poprawi jego gry, a wręcz przeciwnie. Staraj się podtrzymać drużynę na duchu.

    To takie największe podstawy. Tego jest ZNACZNIE więcej... :)

    14 marca 2018 22:02 77
    0

    W bronzie OP są picki, które mają element zaskoczenia, duży dmg oraz escape (np. Twitch). Jednak na nic ci się to nie zda, jeśli nie będziesz farmił tylko tak jak większość osób z tej dywizji latał za killami (co jest bardzoooo złe). Musisz tak jak już wyżej wspomniano dbać o wizję i nie flamić teamu. Mam nadzieję, że szybko opuścisz tę nieszczęsną dywizję i zajdziesz o wiele wyżej :)

    14 marca 2018 23:02 77
    0

    W bronzie nie wazne czym grasz, najwazniejsze zebys myślał, nie wchodził jak masz pregrać trade’a, kontrolował mapę i objectivy. To ci zagwarantuje niskiego golda.

    18 marca 2018 15:10 77
    0

    W bronzie mozna wygrać soraką albo alistarem na midzie więc ważniejsze raczej jest to zebyś wybrał max 2 championy i je mainował żebyś znał wszystkie matchupy i wiedział ile masz dmg w poszczególnych

    18 marca 2018 15:12 77
    0

    Etapach gry i jaka jest wtedy twoja rola np. Czy masz inicjować, chronić adc itd.

    18 marca 2018 15:15 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się