• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Czy ktoś wie jak pokonać bossa ze zbrojnego lochu?

    Próbuję od pół godziny, jakieś rady? PILNE!!!

    15 maja 2020 22:12 2677
    0

    Nie podajesz konkretów więc konkretów nie dam- zasadniczo pewnych bossów po prostu pokonać się nie da- musisz umocnić postać i bohaterów i spróbować za jakiś czas. Ale czasem można wejść ciut wyżej zmieniając kombinacje bohaterów, czasem na full dmg a czasem dodając heal w drużynie. zależy od lochu

    16 maja 2020 11:41 2677
    0

    Na poziomie 32 jest zadanie pokonaj kogoś tam ze zbrojnego lochu to jest chyba uświęcony smok, robiłeś/aś to?

    16 maja 2020 14:08 2677
    0

    Za niedługo zwerbuję bohatera, pomoże to coś? Będzie to jakiś tam rycerz po Drandzie (polecam takie zapoznanie)

    16 maja 2020 14:10 2677
    0

    dobiłem do 60lvl zgodnie z questami. także w tym przedziale coś tam wiem. pierwsze zbrojne lochy są proste. a przynajmniej dla mnie były, bo grałem od początku serwera i miałem dobrze postacie zbudowane.Więc w dużej mierze zależy to od tego, jak mocne masz te postacie i bohatera...

    btw pierwszy zbrojny loch powinieneś być w stanie bez większego problemu zbić, ten smok jest słaby dość wbrew pozorom lvl

    z konkretów to powiem Ci że mi się lepiej Dranda sprawdzała od Mabeth, mimo że oficjalnie ma gwiazdkę więcej. Ale to kwestia skilli, Dranda ma silny punktowy który się na próby przydaje, a Mabeth do pvp bo obszar, ale pvp to w sumie nie ma jakoś strasznie dużo

    większą różnicę myślę że zrobią Ci inne postacie, Świetlista jest spoko, Prorok Pustki...przy doborze bohaterów zwróć przede wszystkim uwagę na ich skille, bo dzięki dziedziczeniu ich siła (wyliczana przez automat) będzie podobna. a czasem może być sytuacja gdzie BR daje mniej, ale jest bardziej przydatny

    17 maja 2020 11:20 2677
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się