• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Duplikat kodu produktu

    Klucz z Giveaway, otrzymany klucz jest duplikatem. "Kody Giveaway mają charakter promocyjny. Istnieje niewielkie ryzyko duplikatu. Spróbuj szczęścia w kolejnym konkursie giveaway." Naprawdę takie giveaway'e tutaj robią? Lepiej ograniczyć liczbę kluczy niż wysyłać ten sam kod do kilku osób. Pozdrawiam i będę się starał omijać stronę ;)

    9 lutego 2018 18:05 491
    0

    ja tak nie miałam ale i tak ta stronka schodzi na psy.... LOL

    10 lutego 2018 09:39 491
    0

    Też dostałam duplikat. Dwa razy. Nikogo to nie obchodzi. Wiem, że to prezent, że jest za darmo, ale poświęciłam swój czas (i prąd) na zaliczenie zadań do GA, a w odpowiedzi na wiadomość do Misty dostałam tylko "Hej, jesteśmy w fazie rozwiązania tego problemu, proszę o cierpliwość ;)". Jestem cierpliwa, ale ile można czekać, po miesiącu nadal nie było odpowiedzi, za to ticket został oznaczony jako rozwiązany. Nie liczyłam na dostanie tej gry, nie liczyłam na rekompensatę, nic takiego nie sugerowałam. Chodziło mi jedynie, żeby obsługa tej strony choć odrobinę zainteresowała się sprawą, bo od jakiegoś czasu masa kodów to duplikaty. Gdy moja cierpliwość się skończyła napisałam jeszcze raz, z przypomnieniem, że zostałam przez nich olana, a w odpowiedzi (na którą znowu musiałam się długo naczekać) przeczytałam "Nie zwracamy KD za wykorzystane kody z giveaway'ów, przepraszamy za utrudnienia." Czy ja chciałam zwrotu KD? Nie, chciałam jedynie okazania odrobiny szacunku w stosunku do nas czyli ludzi, na których ta strona zarabia. Gamehag od początku prezentował mi się z jak najgorszej strony. Dawałam tej stronie wiele "drugich" szans, ale to nie ma sensu. Lepiej wrócę na dg, tam nigdy nie miałam żadnych problemów. Tutaj spotykam je na każdym kroku. Szkoda patrzeć na to co zrobiono z tej strony :/

    11 lutego 2018 21:34 491
    0

    Prezent jest wtedy kiedy działa. Jeśli otrzymujesz duplikat to tak jakbyś nic nie dostał.

    12 lutego 2018 09:33 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się