• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    czy cs go jest warty grania dniami i nocami ?

    uważam że jest świetna gra ale trzeba ją dawkować, każda gra w końcu się nudzi a chyba tego nie chcemy warto czasem zaprzestać tą bezsensowna fale porażek i wyjść się przewietrzyć przecież jutro też jest dzień skiny i rangą nie zniknie ruski na silverach też, a jak będziemy grać dniami i nocami to w końcu zniechęcony się i odpuścimy a droga do globalna jest długa i wymaga poświęceń tacy gracze nie siedzą po 10 godzin i nie grają w kółko ponieważ więcej by odnosili porażek niż zwyciest warto wygrać mecz i odpocząć bo istnieje w tym e sporcie także zwężenie materiału oraz pamięć mięśniową ktora regeneruje się po przez sen kto wie może jutro będą same Hedy wpadać ale jak nie wstaniesz od tego kompa to ominie cię wiele dobrego, szanuj zdrowie i wzrok a na pewno to zaprocentuje w dalszym graniu !

    1 maja 2020 23:29 808
    0

    zalezy dla kogo, jak dla mnie oplaca sie mam ponad 1500 godzin i ciagle grac, z przerwami na inne gry aby sie nie przejadla, nauczysz sie grac to zache sie mocno

    1 maja 2020 23:35 808
    0

    oczywiście że się opłaca w końcu to e sport ale trzeba również dbać o zdrowie i dawkować to co dobre prawda ?

    1 maja 2020 23:39 808
    0

    chyba tak gierka fajna

    2 maja 2020 00:10 808
    0

    jak dla mnie to się nie opłaca

    2 maja 2020 00:14 808
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się