• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ranked

    Czy ktoś mi wytłumaczy jak oni mi przydzielają rangę? Bo to jest chore że ja wygrywając 7/10 rankedów z dobrymi statami dostałem BRĄZ V?!

    26 stycznia 2018 16:24 77
    0

    Dostaje się mniejszą rangę niż otrzymałeś w poprzednim sezonie na start (?) Bodajże tak jest. Wyskoczyło mi okno na początek sezonu, ale nie wiem czy dobrze zapamiętałam xd napewno dostaje się mniejszą, ale czy chodzi o uzyskaną dywizje na starcie czy na koniec sezonu to idk.

    30 stycznia 2018 21:06 77
    0

    inni mają taką samą

    31 stycznia 2018 19:37 77
    0

    zalezy ile gier wygrales i jaka miales range i jakie miales mmr; jesli miales braza albo niskiego silvera i w tamtym sezonie ujemne win ratio no to tak moglo wyjsc. nie przejmuj sie tylko wychodz, jesli uwazasz ze zaslugujesz na cos wyzszego to z czasem wyjdziesz;) gl

    7 lutego 2018 01:06 77
    0

    a co miales w tamtym roku? Ja mialem g5 i dostalem s3 za 5:5 w placementach

    7 lutego 2018 17:49 77
    0

    Troche o tym poczytałam i sie sporo dowiedzialam a wiec : a stronie official lola jest komunikat "Nowy sezon oznacza nowy ranking. Zostanie wam przydzielona niższa pozycja niż ta, którą zajmowaliście na końcu sezonu [...], ponieważ reset rankingu oznacza, że najwyższa ranga, jaką ktokolwiek może otrzymać po meczach rozstawiających, to Platyna I, co powoduje przesunięcie wszystkich rang w dół." kolejna sprawa Jeśli będziesz miał słabe statystyki na rankedach (przykładowo masz miderem staty 5 10 15 dobiera ci gorszych sojuszników, jeśli masz staty na +, np. 10 4 15 to dobiera ci lepszych ludzi) będzie ci dobierało słabych ludzi do gry, jeśli dobre staty to na odwrót. Nastepna: MMR – Match Making Rating – czyli tzw. Ukryte ELO – jest to liczba odzwierciedlająca Twój prawdziwy skill. Jest ona używana w obliczeniach, jakie stosuje Riot podczas doboru przeciwników. Im wiecej wygrywasz, masz lepsze staty dostaniesz lepszy team i na odwrot. Jak wygrasz z lepszymi dywizjami dostajesz wiecej LP, a jak przegrasz z mniejszymi to wiecej ci odbiora. :) 👍

    7 lutego 2018 22:03 77
    0

    to że wygrałeś tyle meczy nie znaczy że powinno cie wywalić np. w Goldzie prawdopodobnie grałeś słabo mało obrażej CELOM (wieże, inhibitory,baron,smok), Słaba Farma lub Statystyki poprostu twoje MMR byo na Bronza V

    10 lutego 2018 17:17 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się