• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Nowa postać w heroes of the strom

    Takei tam o kilku bochaterach w nexusie
    Nowe postacie w Heroes of the Storm to zawsze powód do radości,w końcu otrzymujemy kolejnego grywalnego ...wróć czy aby na pewno grywalnego?
    Ostatnimi czasy blizzard zaczyna dodawać do Heroes of the Storm bohaterów  z Overwatch.
    Na początku byłem z tego faktu zadowolony w końcu sam lubię i gram w Overwatch(ostatnio rzadko ale gram) jednak już przy pierwszych bohaterach zacząłem się obawiać co do ich „użyteczności” do tej pory z wszystkich bohaterów Overwatch w Hots najbardziej spodobała mi się ana natomiast za najbardziej bezużyteczną postać uznaje niedawno wprowadzonego bohatera....
    mianowicie chodzi o Hanzo ,a przynajmniej takie odnoszę wrażenie po moich sojusznikach oraz mojej grze. Warto tutaj ostudzić zapał mainów hanzo w Hots ,spokojnie mówiąc żę jest według mnie bezużyteczny nie mam na myśli kompletnie bezużyteczny,jak każdy bohater ma swoją rolę problem w tym że tak jak Valla robimy dmg,diablo tankujemy i widzimy że to coś zmienia natomiast  grając Hanzo .. nie zauważyłem żeby przechylał szale zwycięstwa na naszą stronę ,mam wrażenie że to taki uniwersalny bohater który nic nie zmienia w meczu ni to pseudo Valla strasząca przeciwników ni to nic . Osobiście uważam że skille i talenty ma dosyć fajne(dobry pomysł)  jednak wydaje mi się że brakuje mi buffa. Jest to oczywiście moja opinia z którą nie każdy musi się zgadzać co rozumiem .Bardzo podoba mi się między innymi w Hanzo ult oraz strzała rozpryskowa
    ,niby śmieszny ult z którego można łatwo wyjść jednak praktycznie 4 na 5 sytuacjach wrogowie jakimś dziwnym trafem zostawali w obrębie ulta .

    3 stycznia 2018 16:01 324
    0

    niw inaczej

    3 stycznia 2018 21:26 324
    0

    Ciekawe :)

    14 stycznia 2018 09:35 324
    0

    ciekawe, ciekawe nie powiem

    15 stycznia 2018 16:47 324
    0

    Ciekawe i pozdrawiam ziomek

    22 lutego 2022 16:50 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się