• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Farming Simulator 15 / xbox edition

    Witam, dziś napiszę trochę o grze Farming Simulator 15 na xboxa 360. Pokażę wam, o co chodzi w tej grze (choć raczej każdy powinien o tym wiedzieć), jakie są w niej maszyny, jak zarabiać pieniądze i też trochę napiszę, czy opłaca się go kupować dla użytkowników tej konsoli.


    Zacznijmy więc od pierwszego punktu. W tej grze chodzi o to, aby zbierać uprawy, sprzedawać je, kupować nowe sprzęty i pola, oraz zarabiać pieniądze. Można hodować krowy, owce i kury. Z nich też można zarobić. U krowy dostajemy mleko, u owiec wełnę, a u kur jajka. Niby się wydaje to nudne, ale sam na tej grze przesiedziałem bardzo dużo godzin i naprawdę byłem zachwycony.

    Są dwie mapy:
    -Bjornholm - jest na niej aż 41 pól uprawnych, które można kupić
    -Westbridge - jest na niej 21 pól uprawnych, które też można kupić. Jest ich mniej, gdyż te pola są o wiele większe od poprzednich.

    W Farming Simulator 15 jest też wiele maszyn, które teraz wymienię. W prawie każdym podpunkcie jest wiele różnych rodzajów:

    Maszyny i urządzenia

    • Przyczepa samozbierająca - Podłącz ją do traktora i przejedź po skoszonej trawie, aby ją załadować.
    • Zgrabiarka - Zgrabia skoszoną trawę.
    • Przetrząsacz - Aby przyspieszyć proces suszenia skoszonej trawy, możesz użyć tą maszynę.
    • Kosiarki - Koszą trawę.
    • Automatyczny ładowacz do bel -  Znacznie ułatwia zbieranie i transportowanie kwadratowych beli.
    • Prasa - Słoma, która gromadzi się podczas młócenia, może być sprasowana w bele.
    • Przyczepy - Po zapełnieniu zbiornika kombajnu możesz rozładować zbiory do wywrotki, a potem możesz podjechać do przyczepy na stacji rozładunkowej, aby otrzymać pieniądze za zbiory.
    • Kombajny - Gdy ziarno dojrzeje, możesz je zebrać przy pomocy tego sprzętu.
    • Opryskiwacze - Poprawiają ewentualne zbiory.
    • Siewniki - Oczywiście służą do zasiania różnych nasion.
    • Kultywatory - Służą do spulchniania ziemi do ponownego obsiania.
    • Pługi - Używając nich oramy pole, aby było można zasiać nasiona.
    • Ładowacze czołowe - Służą one np. do transportowania palet wełny.
    • Traktory - Z wielu narzędzi można korzystać wyłącznie wtedy, gdy są do nich podłączone, np. przyczepy.
    Są też maszyny do sadzenia i zbierania: ziemniaków i buraków.

    Zarządzanie zwierzętami

    • Produkcja mleka - Krowy dają mleko tylko wtedy, gdy są nakarmione.
    • Wóz asenizacyjny - Poza mlekiem krowy dają także płynny obornik, który możesz zebrać i rozrzucić go na swoich polach.
    • Rozrzutnik obornika - Dzięki tej przyczepie możesz rozrzucić obornik.
    • Sieczkarnia - Kiszonka kukurydziana powstaje właśnie dzięki sieczkarni.
    • Paszowóz - Podaje krowom paszę.

    Leśnictwo

    • Piły - Jest to tani sposób na wycinkę drzew.
    • Siewnik drzew - Za pomocą tej maszyny można zasiać kilka gatunków drzew.
    • Kombajn - umożliwia ścięcie drzewa i usunięcie jego gałęzi.
    • Ciągnik zrywkowy - Dzięki temu urządzeniu łatwo można przetransportować drewno.
    • Rozdrabniacz drewna - Rozbija drewno na wióry, które można sprzedać.
    • Karczownik do pni - Za pomocą karczownika można usunąć pnie z wyciętych drzew.

    No i doszliśmy prawie do końca. Bardzo polecam kupić tą wersję, lub nowszą, gdyż ta gra naprawdę zasługuje (przynajmniej ode mnie) na szacunek. Są też wersje tej gry na komputer, xbox 360, xbox one, i na te nowsze konsole.

    To by było na tyle. Mam nadzieję, że zachęciłem was do zagrania w tą grę. Pozdrawiam Krysteqyt

    19 kwietnia 2020 15:36 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się