• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Czy warto być One Trick Pony?

    powiem w skrócie: bycie OTP jest lepsze dla ciebie, a gorsze dla ludzi z którymi grasz

    9 marca 2018 19:06 77
    0

    Moim zdaniem bycie OTP jest opłacalne ale tyko w przypadku mało popularnej postaci choć i to nie zawsze wychodzi ,ponieważ teraz coraz częściej do skontrowania mety wybiera się te "zapomniane" postacie,ale wciąż jest to dość opłacalne.Większość OTP mają wysokie rangi ponieważ "wymiatają" swoją postacią i nie rzadko po prostu nie masz szans na nich wygrać, a zwałaszcza jak to OTP jakiejś bardzo rzadko spotykanej postaci na którą nie umiesz grać, wtedy to naprawdę masz przewalone drugą rzeczą może być to ,że taki OTP wie naprawdęwszystko o swoim championie i wie kiedy i na co może sobie pozwolić przez co nie popełniają tak dużo błędów.Oczywiście bycie OTP ma duże wady np jeśli twój champion jakims cudem wejdzie do mety(co jest możliwe jak np Volibear czy Skarner w sezonie 8) to nie będzie już tak fajnie,ponieważ będzie często pickowany oraz banowany, druga sprawa jest podobna np jeśli ktoś grał dobrą grę na twojego champa( nie koniecznie ciebie) to może go zbanować lub w jakiejś niskiej dywizji ktoś mógłby zobaczyć twojego champa, który totalnie "zaorał" grę i taki koleżka sobie będzie chciał zagrać żeby też być taki op(nigdy to nie wychodzi haha) i wtedy nie będziesz miał swojego champa.Podsumowywując bycie OTP ma więcej zalet niż wad i może pomóc ci wyjść do wyższej dywizji ale musisz być naprawdę dobrym OTP :).

    9 marca 2018 22:55 77
    0

    Warto, ale jedyny minus to jeśli zbanują ci twojego championa. Można powiedzieć, że nerfy też mają teoretycznie wpływ, ale jeśli masz bardzo dobrze opanowaną postać, to wszystko przezwyciężysz. Na niższych dywizjach czasem musiałem iść supporta, to jednak brałem swojego championa i wygrywałem gry nie zabierając farmy swojemu adc.

    10 marca 2018 00:16 77
    0

    Nie warto.
    Często postać ta nie wpasowuje się w team.
    Jak dla mnie, nie warto ograniczać się do OTP.
    Osobiście ZNACZNĄ WIĘKSZOŚĆ meczy gram Ryze'em, ta postać jest mi najbliższa i gram nią zdecydowanie najlepiej, ale w zapasie mam również kilka innych picków, także na inne pozycje niż mid. Polecam być uniwersalnym i wymasterować kilka postaci - co nie znaczy, że musicie żyć samą różnorodnością.

    10 marca 2018 01:37 77
    0

    Według mnie nie bo nie mam wtedy takiego funu z gry. Ale jezeli bardo lubisz danego champa to czm nie ?

    22 marca 2018 16:38 77
    0

    Lepiej byc mainem niż otp gdyż otp jest 1 postaci - ban i musisz opóścić lobby, a main ma kilka postaci i 1 z nich na 100% zostanie

    22 marca 2018 17:46 77
    0

    Nie warto gdyż ograniczasz grę do jednej postaci oraz jest ryzyko że ci ją zbanują lub poprostu inne postacie mogą ją kontrować i można nie wpasować sie w kompozycje a bycie otp na wyższe dywizje będzie bardzo słabe chyba że masz zamiar wbić platyne max to bądź ,,otp,

    22 marca 2018 18:38 77
    0

    Nie bo ktoś ci ją może zbanować i czym będziesz grał?

    25 marca 2018 09:04 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się