• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Sprzedaż skrzynek i run niemożliwa?

    A no, zgadza się. Nie można już opchnąć run oraz skrzynek. Jakiś czas temu zdziwiłem się, gdy wyrwałem ze skrzynki runę, której nie mogłem zamienić na kryształy. Pomyślałem, że to tylko jakiś bug, który albo minie, albo jest jednorazowy. Okazuje się jednak, że brak możliwości sprzedaży run i skrzynek nie jest błędem, stało się to kwestią powszechną tyczącą się każdego, coraz więcej ludzi zaczęło zauważać tę sprawę. Sprawę, która - trzeba przyznać - jest cholernie niekorzystna dla użytkowników i wprowadza pewien dyskomfort. No, bo po co mi runa, która jest mi potrzebna, jak koszula między pośladkami? Owszem, by się jej pozbyć mogę jej użyć, tylko po co mam ją używać, jeśli nie będę czerpał z jej aktywności tego, co jest mi przez nią oferowane, bo na przykład nie gram w minigry? Widzę, że zaczynają wypowiadać się tutaj członkowie supportu (wreszcie), zatem w czym rzecz? W jednym z poprzednich wątków pojawia się porównanie walut, ujednolicenie i tak dalej, co wskazuje na to, że działa to wszystko według faktycznych zasad handlu. Idąc tym torem - dostanę wibrator, ale nie lubię analu, tak więc oczywiste jest to, że wibrator sprzedam komuś, kto lubi taką formę zabawy. Nie będę go sobie wpychał z niechęcią w myśl 'nie może się zmarnować'. Jest to porównanie dobitne, ale właśnie takie musi być, ponieważ z jakiej racji muszę koniecznie używać czegoś, co dostałem, ale nigdy nie korzystam z formy profitu, jaką oferuje (a więc jest mi to totalnie zbędne)?

    5 grudnia 2017 06:01 491
    0

    zgadzam sie z wyzej wymienonym tekstem.

    5 grudnia 2017 15:45 491
    0

    ja też

    5 grudnia 2017 16:48 491
    0

    Pisałem w tej sprawie do administratora z jego wiadomości zrozumiałem że tak ma być, lol

    5 grudnia 2017 16:59 491
    0

    rowniez sie zgodze

    5 grudnia 2017 17:16 491
    0

    "tak ma być" - oj, niezbyt dobrze się dzieje. Ostatnio odebrałem PSC 20zł i chyba będzie to ostatnia nagroda, jaką tu odbiorę. Jakieś dwa miechy temu pojawiła się debata, w której motywem przewodnim było 'uciekamy stąd'. Ale teraz... Teraz chyba serio warto stąd wiać. xD

    6 grudnia 2017 06:18 491
    0

    Zgadzam się

    26 września 2019 15:28 491
    1

    Zgadzam się

    27 września 2019 16:38 491
    1

    Po co odkopujecie stare tematy?

    28 września 2019 18:22 491
    0

    Zgadzam się

    28 września 2019 19:19 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się