• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ekipa WorldOfTanks

    Witam bardzo serdecznie. Z tej strony AleXoo. Dzisiaj przychodzę z tematem, gdzie chciałbym znaleźć ogarnięte osoby do gry w WorldOfTanks. Wymagania: - Minimum 14 lat - Tiery na poziomie IV, V, VI (nie koniecznie każdy z nich) - Przejście mutacji - Ogarnięte zachowanie - Możliwość grania codziennie w godzinach wieczornych 18-21 (to jeszcze obgadamy osobiście) - Znajomość gry i doświadczenie w bitwach Co oferuję? Otóż to: - Ogarnięty serwer TeamSpeak 3 - Atmosfere podczas gry - Wspracie w bitwach - Pomoć w zdobywaniu exp na kolejne tiery W wiadomości zapraszającej mnie do znajomych proszę o taki wzór: Wiek: Czas, jaki poświęcasz na grę (dziennie): Jak długo grasz w WoT(chodzi tutaj o miesiące, lata itd.): Nick w grze: Jakie posiadasz tiery (wymień wszystkie): Jeżeli zostaniesz zaproszony przeze mnie, to oznacza, że automatycznie dostałeś się do ekipy. Mam nadzieję, że uda się zebrać choć 5 osób, ale większa liczba też jest mile widziana, gdyż możemy grać bitwy treningowe, po czasie założyć klan i nadal świetnie się bawić. Powodzenia :) Czas oczekiwania na akceptacje (zaproszenie przeze mnie): 1 tydzień Czas pisania do mnie: od 16.09.2016 do zebrania wszystkich członków ekipy. :) Kontakt przez GG: 55522842 Piszcie śmiało, status niczego nie oznacza, a ja na pewno odpiszę.

    16 września 2016 19:15 490
    0

    Jestem zainteresowany, ale mam 13 lat, I gimnazjum, nie mam mutacji, ale nie drę się jak małe dzieciaczki. Mam tiery:2,3,4,5,6,7,8,9,10
    Bitew zaraz 14 tysięcy 5800 osobistej, około 3 lata gry

    16 września 2016 19:26 490
    0

    Mam TS3, i takie pytanko, a ile Ty masz lat?;)

    16 września 2016 19:27 490
    0

    Napisz do mnie na prywatnej jak chcesz w WoT'ie nick: BIGWOJ z klanu L4G jak coś;)

    16 września 2016 19:28 490
    0

    też mam

    16 września 2016 22:41 490
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się