• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Star Stable

    (4.01/5) 1473 ocen

    co sadzicie o tej grze piszcie :)

    moim zdaniem okropna :/ trzeba pozniej za nia placic a na zadania czeka sie dlugo juz nie wspomnę o sterowaniu masakra :-(

    13 kwietnia 2020 18:50 1430
    0

    mi również zdecydowanie nie przypadła mi do gustu, pamiętam że mi się koń zablokował w jakimś zaułku i długo mi zajęło wydostanie się z tej przykrej sytuacji ;( no i jeszcze dodajmy późniejszy koszt, zdecydowanie nie warte w moich oczach

    13 kwietnia 2020 18:57 1430
    0

    Początkowo gra może wydawać się nudna, ale jak zagłębicie się w fabułę, to jest naprawdę ciekawa i fajna. Na sam początek możesz dostać 3 dni darmowego StarRidera, wystarczy przy rejestracji kliknąć w lewym górnym rogu prezencik, a po rejestracji potwierdzić konto na mailu, nic trudnego, a dzięki temu można grać dłużej (bez SR na początku gry można grać tylko do 5 lvl, a z SR można grać aż do jego skończenia. Oczywiście po skończeniu SR można grać kiedy się chce, ale nieodblokowane tereny są zamknięte, dopóki się go nie kupi, czyli rozgrywka jest tak jakby wstrzymana).
    Moim zdaniem gra jest warta poświęcenia jej czasu, bardzo dużo osób w nią gra i w różnym przedziale wiekowym, dlatego napewno znajdziesz sobie znajomych w swoim wieku.
    A dla tych co zdecydują się kupić StarRidera, to polecam odrazu wziąść Lifetime'a (StarRider na zawsze, płatność jednorazowa 120zł) niż kupować na miesiąc czy 3 miesiące, bez sensu moim zdaniem, no ale wybór należy do was.

    13 kwietnia 2020 19:11 1430
    0

    Hmm.. nowi gracze na sam start na tą chwilę otrzymują darmowego star ridera na trzy dni. Zadania w tym okresie może nie są jakieś "powalające", lecz moim zdaniem warto zakupić star ridera (np na miesiąc, za 15zł). Zadania zaczynają nabierać sens i stają się coraz ciekawsze :D. Aktualizacje są dodawane do gry co tydzień, w środę. W dodatku mamy większe możliwości takie jak
    -100sc co tydzień w soboty (gdy kupujemy sr dostajemy jeszcze dodatkowe sc, np jak zakupujemy na miesiąc dostajemy dodatkowe 100)
    -nowe obszary
    -większa ilość cs-ów (takie zawody, w których startują również inni gracze)
    -wyścigi
    I wiele, wiele więcej!
    Osobiście oceniam grę 10/10

    13 kwietnia 2020 21:36 1430
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się