• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Poszukuje 4 graczy do klanu w Cs'ie

    Tak jak w tytule, poszukuje 4 graczy na miejsce: -Awp'era (Ktoś kto na prawdę potrafi coś strzelać ze sniperki), -Team Leadera (Tzw. szefa, głowę zespołu, musi potrafić podnieść drużynę na duchu, dobrze zarządzać finansami, itd), -Supporta (Ktoś kto nigdy nie będzie chodził sam, zawsze będzie miał kolegę którego będzie supportował (pomagał mu go zabić)), -Lurkera (Ktoś kto będzie swego rodzaju wabikiem, będzie umiał wlecieć w tłum i dać info gdzie kto jest). Ja zamierzam być entryfraggerem, chyba że znajdzie się ktoś lepszy niż ja, wtedy się dostosuję. Rangi od gn2 wzwyż (sam nie mam rangi, wygram jeszcze 2 meczyki i się zobaczy co się wbiło, na razie gram cały czas na gn3/gn4, przy początku września miałem mg1, jednak sprzedałem tamto konto). Wiem że może trochę za dużo wymagam jak na niższe rangi, jednak poszukuje dobrze zgranego teamu. Nazwa do ustalenia, sam wymyśliłem BohlDwarfs ale można to bez problemu w każdej chwili zmienić. Mam zamiar grać Faceity, MM'y, Gfinity oraz Esee. Tylko poważne oferty

    2 listopada 2017 22:47 490
    0

    A jak mam golda nove 1 to przyjal bys?

    5 listopada 2017 17:37 490
    0

    Czemu nie, zaproś na steam id Frucen

    6 listopada 2017 17:10 490
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się