• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Futrzak w wielkim lesie, czyli recenzja gry Feist

    Mimo niskiej ceny na półkach sklepowych zmierzymy się z jej grywalnością. Zapraszam do przeczytania recenzji gry Feist.

    Grę nabyłam podczas zakupów w Auchan. Miałam chęć poznania jakiegoś nowego tytułu. Odrazu złapałam za Feist. Myślę, że ta śliczna okładka nie tylko mnie zachwyciła.

    Dwuwymiarowa platformówka stworzona przez działających niezależnie twórców: Adriana Stutza oraz Floriana Fallera. Pomimo tego, że jest prostą grą została nagrodzona wieloma nagrodami pod względem wzualnym. Grafika utrzymuje się w specyficznym stylu. Tło jest kolorowe, natomiast postaci, grunt i roślinność- czarne. Przypomina to Limbo co nie? Spokojna muzyka jest świetnie dobrana do klimatu i wszystko dopełnia.

    Grając wcielamy się w postać samotnego, puchatego stworka, który szuka swojego domu przemierzając las. Za każdym rogiem czyha na nas niebezpieczeństwo. Podziwiam twórców za przybliżenie jak małym zwierzętom jest ciężko przeżyć w dziczy. Stworek musi zmierzyć się z latającymi, wychodzącymi z ziemii, a nawet kilkukrotnie większym od nas przeciwnikiem. Bohater potrafi rzucać przedmiotami oraz władać kijkiem w celu obrony. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka gra wydaję się dosyć prosta to ja osobiście główkowałam nad niektórymi poziomami. Feist jest grą krótką, którą przechodzi się w około 3.5 godziny. Minusem jest to, że nie posiada interfejsu, informującego o np. punktach witalności. Bardzo związałam się z tą małą, włochatą kuleczką, więc pewnie jeszcze kiedyś wrócę by na nowo przeżyć jej historię. Steam oferuje nam szereg osiągnięć i moim celem będzie zdobycie ich wszystkich. A wy lubicie też mieć dużo osiągnięć?  

    Grę polece każdemu fanu platformówek, a szczególnie gry Limbo. Feist jest dobrą odskocznią od gier pełnych akcji i nerwów. Traktuję to jako kącik, w którym moge odpocząć i nacieszyć oko pięknym, specyficznym, małym, a zarazem niebezpiecznym światem. 

     

    Pisała dla was

    Harumix3

    Znalezione obrazy dla zapytania feist game 

    26 października 2017 14:45 324
    0

    Grałem w to kiedyś, polecam

    22 lutego 2022 16:50 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się