• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Poradnik Do Dariusa (LOL)

    Pewnie zastanawialiście się jaką postać zpickować na topa. Powiem wam, że jest jeden pewny pick... DARIUUS!!!
    A tak na serio, zapraszam do poradnika.

    1) Najważniejsz jest faza banowania. To tutaj możesz juz z góry przewidzieć wynik linii. Darius ma mocne early i nie ma żadnych umiejętności mobilnych, jest łatwy do skontrowania przez mobilne postacie, które po prostu od niego odbiegną.
    KONTRY NA DARIUSA:
    -Vayne
    -Jayce
    -Teemo
    -Kayle
    -Jax
    Można tutaj wliczyć Gnara i inne postacie dystansowe ale ograniczę się do tych 5 postaci.
     
    2)Masterki i runy
    Jako że zbliża się rework, to niebęde się rozpisywał, standardowe runy pod AD (można wziąć attack speed) i masterki pod ferwor

    3)Przedmioty:
    -Czarny tasak
    -Buty Tabi lub Mercurego (jak jesteś nafeedowany to bierz  na szybkość)
    -Gloria
    I tutaj już itemy sytuacjyjne, jakieś magic resisty czy cos takiego
     
    4)Umiejętności
    Na 1lvl bierzemy dowolnie, najlepiej moim zdaniem jednak Q
    Maksujemy R>Q>E>W
    Nie maksujemy W bo to daje nam tylko czas odnowienia, a E bierną penetracje pancerza.

    5)Styl gry:
    Darius ma bardzo mocne early. Spróbujcie wbić 3lvl przed przeciwnikiem, grabnąć->autoatak->W (reset autoataku)-> autoatak i Q
    Takim kombem obijacie przeciwnika, a może nawet go zabijecie.
    Ważne jest żeby zawsze obijać do 5 krobelek, bo wtedy pasywa daje nam bonusowe AD na chwile
    Zabijają jednostkę z W zwraca nam się mana i połowa czasu odnowienia, więc opłaca się nim lasthittować

    W mid-gamie warto roamować i tepać się naprzykład na bota, to jeszcze ten moment w którym możemy na spokojnie bić się 1v1 lub 1v2
    W late-gamie lepiej trzymać się z drużyną bo nie jesteśmy już tak silni, nadal jednak możemy dobrze zainicjowac walke naszym grabem, a bite 5 kropelek i nasza R to maszyna do penta killi.

    Mam nadzieję , że tym poradnikiem pomogłem Ci nauczyć się grać najlepszym championem w Lolu. Możesz ocenić ten poradnik dodać mnie na lolu (Zabizoom) i dać subka:
    https://www.youtube.com/channel/UCJBBBqPxe_CTXuH88YSMMUg

    10 października 2017 13:58 324
    0

    Darius jest często banowany, a jak już go spotykam zazwyczaj jest słaby :D.

    10 października 2017 22:14 324
    0

    Darius jest bardzo czesto banowany dlatego nie potrzebnie napisales ten poradnik ale czasami zdarzy sie okazja ;>

    14 października 2017 15:45 324
    0

    Co z tego że jest często banowany, jeśli można nim pograć np. ze znajomymi na blindach. Napisałem poradnik bo podoba mi się postać i chciałem kogoś do niej zachęcić :)

    14 października 2017 15:54 324
    0

    nie

    22 października 2017 19:20 324
    0

    Witam wszystkich tu zebranych.

    1 sierpnia 2021 21:44 324
    0

    bardzo przydatne

    7 sierpnia 2021 14:41 324
    0

    generalnie to wszustko spoko, moze komus sie przyda ale i tak kazdy wie ze w league of legends najlepsza postac jaka kiedykolwiek byla jest to oczywiscie GAREN bardzo niska cena, srednio 20killi na gre, polecam kazdemu szczegolnie na topa mozna fajnie sie pokrecic pozdrawiam wszystkich smacznej kawusi

    9 sierpnia 2021 19:08 324
    0

    Sproboj napisac artykul przydalby sie bardzo

    10 sierpnia 2021 08:11 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się