• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Wasze artykuły

    Witajcie, przy tworzeniu tej grupy moim głównym celem było zebranie jak największej ilości osób piszących artykuły lub oceniających je byśmy mogli nawzajem sobie pomagać obiektywnie je oceniając. Niektórzy z was widzieli, że przy ich ocenianiu dzieje się źle, a niektórzy doświadczyli niesprawiedliwych ocen na własnej skórze. By zapobiec odrzucaniu informujcie tutaj o wystawieniu przez Was nowego artykułu by reszta grupy oceniła go jak należy i przy okazji może przebijemy ilościowo tych, którzy na wszystko klikają "spam/plagiat". Pamiętaj tylko, żeby dodać też tytuł artykułu.

    16 marca 2020 19:52 7478
    0

    Ja pisałam teraz mini poradnik dla osób początkujących w lords mobile. Niestety sama zauważyłam drobne błędne szczegóły a do tego po wysłaniu chyba usuneło mi grafikę

    17 marca 2020 18:19 7478
    0

    Nie zwróciłem uwagi na grafikę, ale sam tekst był świetny! Jeśli odrzucą za brak grafiki to się nie przejmuj i wrzuć drugi raz.

    Zachęcam też do oceny materiałów od Escowatt na temat postaci Z Borderlands.

    17 marca 2020 18:54 7478
    0

    Sam nie raz miałem tutaj problem z pisaniem artykułu i umiejscowieniem obrazka, albo sie nie przesłał albo w cale sie nie wczytał. Czasem naprawdę by się też przydała opcja podglądu tekstu zanim sie go wyśle w eter.

    18 marca 2020 08:48 7478
    0

    Ink_Despin zawsze możesz napisać propozycję poprzez Misty, niektóre stare pomysły użytkowników mamy właśnie dziś.

    18 marca 2020 11:15 7478
    0

    @drenn3 został odrzucony teraz za "plagiat" co ja pisałam wszystko z głowy :D Próbuje jeszcze raz :D

    18 marca 2020 13:41 7478
    0

    Więc wysłałam ponownie przy okazji zmieniłam jeden błąd w artylule bo zamiast szpital napisałam koszary :) Nie zmieniałam nic innego. Dziś oceniając artykuł natknełam się na 2 plagiaty. Ludzie pisali że super teksty itp w komenatrzach więc wysłałam w komentarzu link z wklejonej wikipedii. Ludzie nie sprawdzają co jest plagiatem co nie tylko chyba sobie strzelają.

    18 marca 2020 13:48 7478
    0

    Tak masz rację, po prostu zgadują. M. in. dlatego stworzyłem tę grupę, aby normalni ludzie mogli ocenić jak należy artykuły.

    18 marca 2020 14:48 7478
    0

    No to już drugi raz poleciał za plagiat. W sumie to mój pierwszy artykuł w życiu odnośnie gry, może coś jest nie tak nie wiem, ale na pewno nie jest plagiatem, bo wszystko pisałam sama. Może za bardzo podkreśliłam ważne rzeczy w artykule czcionkami, może jak zrobiłabym bez tego, to by przeszło, ale z kolei nie byłby taki czytelny.

    18 marca 2020 15:11 7478
    0

    Niestety tak bywa, najlepiej jakby do oceniania artykułów był dodany jakiś minimalny czas, który ma to zająć. Według mnie, żeby ocenić artykuł trzeba go przeczytać w całości przynajmniej raz i się chwilę zastanowić. Oczywiście w przypadku oceniania jako plagiat nie ma to sensu bo to można sprawdzić w kilka sekund.

    18 marca 2020 15:46 7478
    0

    Dodałam i czekam. W ogóle do oceniania artykułów powinny miec dostęp rzetelne osoby a nie cała chołota internetów w tym te osoby, któe spamują na forum to im szybciej pójdzie kla klikną spam i plagiat. Ja nie czytam artykułów innych do póki nie sprawdze źródła skąd pochodzi. Wiele jest wklejanych toćka w toćkę z wikipedii. Dziś do oceny miałam prawie każdy artykuł z wiki, aż zaczęłam pisać komentarze ze źródłem, z którego zostały zaczerpnięte.

    18 marca 2020 19:54 7478
    0

    Wysłałem już propozycję poprzez Misty by artykuły sprawdzała konkretna grupa osób, może dodadzą kiedyś taką opcję.

    Odradzam ci umieszczanie linków w postach bo w końcu bot strony da ci jednodniowego bana. Sam to już przerabiałem :)
    Lepiej napisać po prostu z jakiej strony jest plagiatowane.

    Może w tym też się coś zmieni kiedyś, bo wysłałem już propozycję by przy oznaczaniu jako plagiat pojawiało się okienko do umieszczenia linku kopiowanego artykułu.

    18 marca 2020 20:07 7478
    0

    Dobrze wiedzieć bo już kilka razy wstawiłem link do oryginału w komentarzu. Jeśli chodzi o propozycję itp. to wszędzie trwa to miesiące, wątpie by tutaj było inaczej. Czas pokaże.

    18 marca 2020 22:28 7478
    0

    Nie od razu Rzym zbudowano...

    18 marca 2020 22:39 7478
    0

    Dzis znow mi odrzucili za "brak grafiki" co wyraznie widac ze grafika jest wsadzona nawet przy tym odrzuconym tekscie ją widać. Zeby sie odczepili to moze we wstepie im dam jak wół jeszcze jedną :D

    19 marca 2020 09:05 7478
    0

    A jak ją wstawiasz, że niby jej nie ma?

    19 marca 2020 10:34 7478
    0

    Wydaje mi się, że miałam błąd w wyświetlaniu i że z pierwszego artylułu mi wszedł powod odrzucenia na ten trugi i chyba dwa artykuły wiszą te same chociaż pewności nie mam, ale tak mi się wydaje. Dziś wsadziłam jeszcze raz więc mogą dwa być jeżeli faktycznie te dwie grafiki na siebie naszły.

    19 marca 2020 11:43 7478
    0

    Najlepiej zrobisz jeśli obgadasz to z Kappa, on lubi pomagać w tym temacie, tym bardziej, że ma do tego wgląd jako moderator.

    19 marca 2020 15:34 7478
    0

    A pokazała ci się ramka obcinająca nadmiar? Jesli nie to faktycznie mogło nie wgrać obrazka. Jak mnie się to trafia to poprostu uruchamiam ponownie kompa. Mam tak jak długo robię czy pisze artykuły bezposrednio tutaj. Dlatego bezpiecznie to pisać w Wordzie.

    19 marca 2020 20:16 7478
    0

    No ja wlasnie pisalam w worcie ale pozniej wysylalam ponownie to poprawilam bledy slowne. Taki nie jest zbyt rewelacyjny ten moj artykul a za drugi się wezme jak ten mi juz zaklepią. ogolnoe przeszedl przez ludzi i do moderatorow trafil do oceny teraz jakos tak. Ja drugi mam w sumie juz pomysl ale chce ze swojej grafili skorzystac wiec jak przyjdzie wena i ochota to zaczne kompletowac.

    20 marca 2020 23:45 7478
    0

    Sam miałem ogrom pomysłów na serię artykułyów o grach z przed lat i czy warto na nie spojrzeć raz jeszcze na dzisiejsze reali graczy, albo z recenzować jedną mobilkę i dać do zrozumienia że potencjał z danego uniwersum został zmarnowany...ale przy obecnym ocenianiu artykułów to strach i brak motywacji człowieka bierze.

    21 marca 2020 00:34 7478
    0

    Ja motywuję się tymi darmowymi skrzynkami typu "zdobądź 500 kd aby otworzyć". Wiem, że nic wartościowego z nich nie dostanę, ale zwykła ciekawość co w nich będzie popycha mnie do pisania haha

    21 marca 2020 08:14 7478
    0

    Mnie się z tych skrzyń trafiają takie perełki, że co niektóre nie są już dostępne steamie...

    21 marca 2020 14:39 7478
    0

    No bywa xD

    Ok, zebrałem się w sobie i napisałem artykuł pt. "momenty, które poruszyły graczy". Nieco chaotyczny, bo pisany w telefonie, jednak będę wdzięczny za waszą ocenę.

    21 marca 2020 17:22 7478
    0

    Prawdopodobnie już przeszedł bo nie widzę w ocenianiu. Jakaś plaga kopi z eurogamera za to jest od pewnego czasu.

    21 marca 2020 19:57 7478
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się