• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Zadania na gamehag

    Ile razy spotkaliście się z niekompetencją sprawdzających, albo złymi botami (cokolwiek co sprawdza te zadania)? Ile razy odrzucono wam dobrze wykonany skrin z dobrze wykonanym zadaniem i jak sobie z tym radzicie poza spamowaniem tym skrinem dopóki nie przejdzie?

    12 lutego 2020 17:55 491
    0

    Jak za krótka wypowiedź, mówimy o tym samym? xD

    12 lutego 2020 18:23 491
    0

    Poprawny screen powinien zawierać (jak dla mnie):
    -Wykonane zadanie z widoczną nazwą
    -Widoczna nazwa na gamehag czyli otworzyć w przeglądarce gamehag i zalogować się na konto z widoczną nazwą
    -Konto w grze powinno mieć taką samą lub podobną nazwę na gamehag
    -Widoczny eksplorator Windows czyli pasek zadań (przycisk Start, uruchomione programy itp.)

    Stosuje się tego i nie mam problemów. Jeżeli nawet po pokazaniu tego wszystkiego nie zostanie zaakceptowane upewnijcie się czy założyliście konto z linku (przycisk "GRAJ ZA DARMO")

    12 lutego 2020 18:53 491
    0

    Nie rozumiesz, czasem mam tak jak i w sumie kilku forumowiczów, z którymi rozmawiałem, że skrin jest dobrej jakości, ale mimo wszystko ktoś wmówi sobie, że konto nie jest moje. Skrina z Crossoutu musialem forsować cztery razy, ciągle tego samego, żeby mi je zaakceptowano

    12 lutego 2020 19:23 491
    0

    Napisz do Misty.
    https://gamehag.com/pl/chat/t/new
    "Mam problem ze stroną"-->"Problem techniczny"-->"Inne" I opisz w czym masz problem.

    Nie mam pojęcia co jest powodem odrzucenia zadania. Jak zaczynałem na Gamehag to każdy screen miałem odrzucany i za każdym razem musiałem pisać do Misty. Teraz takiego problemy nie mam

    12 lutego 2020 23:09 491
    0

    Ja się nie skarżę, bo prędzej czy później przeforsuje tego skrina jak trafi się ktoś kompetentny, albo algorytm zacznie działać. Chodzi mi o wymianę doświadczeń, czy ktoś jeszcze tak ma.

    13 lutego 2020 01:00 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się